PODCAST DROGA PRZEDSIĘBIORCY - Łukasz Zjawiński

Bywa wyboista i kręta. Pełna zwrotów, rozjazdów i nieprzewidzianych awarii. Droga przedsiębiorcy.

W tym podcaście towarzyszymy przedsiębiorcom w ich drodze od małej, do średniej firmy. Rozmawiamy o biznesie, sprzedaży i rozwoju organizacji.

Droga przedsiębiorcy – Posłuchaj i nabierz rozpędu.

Posłuchaj podcastu Droga Przedsiębiorcy na

Łukasz Zjawiński – przedsiębiorca, innowator, wizjoner. Pierwszą firmę założył w 2007 roku. Od 13 lat propaguje wiedzę o nowoczesnej przedsiębiorczości i inspiruje do ciągłego doskonalenia, organizując dziesiątki realnych wydarzeń dla przedsiębiorców pod marką TechMine. Prelegent, panelista i organizator licznych konferencji poświęconych przedsiębiorczości, zwłaszcza tej technologicznej.

Swoją drogę przedsiębiorcy rozpoczął ponad 17 lat temu od firmy tworzącej aplikacje mobilne. Później tworzył lub współtworzył inne przedsięwzięcia technologiczne. Od technologii generowania oprogramowania, machine learning’u w obszarze cybersecurity, przez aplikację SaaS czy założenie spółki inwestycyjnej, aż bo bardziej przyziemny web development, a ostatnio software house.

Idąc własną drogą przedsiębiorcy, zdobył wiele (często bolesnych) doświadczeń, ale i praktycznej wiedzy oraz poznał wzloty i upadki  jakie towarzyszą drodze przedsiębiorcy. Dzisiaj w ramach TechMine pomaga innym przedsiębiorcom w rozwijaniu ich firm, jednocześnie prowadząc nadal własne przedsięwzięcia.

Jest twórcą metodyki i systemu sprzedaży B2B SalesMachine. Pracuje z innymi przedsiębiorcami, pomagając im zbudować mierzalną, skalowalną i możliwą do delegowania sprzedaż B2B w ich firmach.

Na co dzień tata, mąż, kitesurfer, strzelec taktyczny, crossfiter, entuzjasta MTB i od niedawna… podcaster 😉