SalesMachine to system sprzedaży B2B.

Zbuduj powtarzalną, mierzalną,  skalowalną i delegowalną sprzedaż B2B w Twojej firmie.

  10 taktyk sprzedaży B2B, które warto poznać – już teraz. Pobierz bezpłatnego e-booka
  • Prowadzisz firmę od lat i nadal nie osiągasz skali, na jakiej Ci zależy?
  • Chcesz sprzedawać drożej, ale wydaje się to niemożliwe?
  • Chcesz, aby Twoja firma mogła działać bez Ciebie?
  • Wiesz, że Twoja firma mogłaby rosnąć szybciej, ale nie wiesz, co blokuje rozwój?
  • Obawiasz się, że stracisz pozycję rynkową i konkurencja zostawi Cię z tyłu?
  • Zastanawiasz się jak pozyskiwać więcej klientów?
  Współpraca z MŚP i doskonałe rozumienie potrzeb przedsiębiorców to nasza mocna strona
  System sprzedaży B2B

  SalesMachine

  SalesMachine to intensywny dedykowany program mentoringowy, podczas którego zbudujesz powtarzaną, mierzalną i skalowalną sprzedaż w Twojej firmie.

  • Poznasz twarde i konkretne zasady sprzedaży, które pozwolą na pozyskanie takich klientów, jakich chcesz mieć
  • Nauczysz się dziesiątek praktycznych technik i taktyk oraz poznasz narzędzia, które przeniosą Twoją komunikację na mistrzowski poziom
  • Będziesz w stanie odkrywać rzeczywiste potrzeby i motywacje swoich rozmówców, radzić sobie z obiekcjami i finalizować sprzedaż

  Brak powtarzalnej, skalowalnej i przewidywalnej sprzedaży, to główna bariera wzrostu firm. SalesMachine to spójny i kompletny system sprzedaży, na który składają się: metodyka, proces, narzędzia i komunikacja. Wszystko co potrzebujesz wiedzieć i potrafić, aby sprzedawać do dokładnie takich klientów, jakich chcesz mieć. Podczas dedykowanych sesji mentoringowych, zbudujesz proces sprzedaży dopasowany do specyfiki Twojej firmy. Poznasz założenia taktyczne, opracujemy proces sprzedaży, wypełnimy go treścią, wdrożymy w praktyce i przygotujemy do zdelegowania. Od propozycji wartości, przez prospecting, badanie potrzeb, aż po finalizację sprzedaży.

  Łukasz Zjawiński
  SalesMachine Founder
  Chcesz zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie? Zastanawiasz się jak to zrobić? Sprawdź czy możemy Ci pomóc.

  Ufają nam właściciele firm

   SalesMachine to kompleksowy program, który pozwala skutecznie rozpocząć działania sprzedażowe i z czasem uczynić je powtarzalnymi. Skupia się na praktycznych kwestiach, tego co i jak musi się wydarzać, aby realnie pozyskiwać nowych klientów oraz sprzedawać drożej.

   Gorąco polecam każdemu przedsiębiorcy, który ma już świadomość tego, że to właśnie brak dobrej sprzedaży, jest główną barierą wzrostu jego firmy.

   Maciej Wężykowski RENDART - Właściciel

   Budując mój proces sprzedaży z TechMine, poznałem wiele konkretnych metod, narzędzi i technik komunikacji. Umożliwiło to zmianę sposobu prowadzenia sprzedaży z organicznej i opartej głównie na poleceniach w bardziej zorganizowaną i skuteczniejszą.

   Efektem pobocznym doradztwa było też znaczne zwiększenie średniej wielkości zamówienia oraz wzrost marży. Polecam każdemu kto myśli poważnie o rozwoju własnej firmy.

   Arkadiusz Stolecki NUEKO Digital - Właściciel

   TechMine jest ciekawą propozycją dla przedsiębiorców ceniących nieformalną atmosferę i kameralność. Daje możliwość rozwoju na własnych warunkach, a wiedzę czerpie się wprost od praktyków.

   Polecam TechMine każdemu właścicielowi firmy, który myśli o rozwoju.

   Wojciech Przybylski Proper Media - Właściciel

   Przez długi czas niepotrzebnie trzymałem się z dala od sprzedaży. Myślałem, że “dobry produkt obroni się sam” – tak też było w moim przypadku, ale nie w sposób przewidywalny i powtarzalny.

   Program SalesMachine wprowadził mnie w świat zorganizowanej i świadomej sprzedaży, a zdobyta wiedza pomogła nie tylko zdobywać nowe kontrakty, ale również świadomie komunikować się z ludźmi zarówno w kontaktach biznesowych jak i prywatnych.

   Grzegorz Piwowarek 4Comprehension - Właściciel

   Rozpoczynając nasza współpracę z Łukaszem uważaliśmy się za doświadczonych przedsiębiorców. Nasza wizja szybko jednak uległa zmianie.

   Uświadomiliśmy sobie ogrom braków, złych praktyk oraz ilość pracy jaka jest przed nami do wykonania. Doświadczenie to było niesłychanie przytłaczające. Dzięki wspólnej pracy udało nam się jednak wyznaczyć konkretne cele których realizacja kompletnie zmieniła naszą rzeczywistość.

   Dominik Nowak Exigeo Sp. z o.o. - Członek Zarządu

   Wiedza, jaką otrzymuję w ramach SalesMachine, bardzo pozytywnie wpływa na rozwój mojej firmy i przede wszystkim mojego podejścia do sprzedaży i biznesu. Łukasz ma ogromne doświadczenie w pracy z software housami, co sprawia, że jego perspektywa i sugestie są dla mnie nie do przecenienia.

   Tomasz Strojny Init Sp.z o.o. - Prezes Zarządu

   Serdecznie polecam TechMine. Doradztwo na najwyższym poziomie. Same konkretne informacje. Nic tylko wdrażać i uwalniać swój potencjał. Łukasz pomaga poukładać myśli i znowu poczuć radość z prowadzenia biznesu.

   Magdalena Wojciechowska Madlen Flowers - Właściciel

   SalesMachine to kompletny system, zawierający
   wszystko, co musisz wiedzieć i potrafić, aby
   prowadzić skuteczną sprzedaż B2B.

   • Zbuduj skuteczny proces sprzedaży.

    SalesMachine to system, który umożliwia aktywne pozyskanie nowych klientów B2B. To sprawdzony sposób na znalezienie dokładnie takich potencjalnych kontaktów, jakich potrzebujesz i przekształcenie ich w realnych klientów. Od A do Z. Dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby Twoja firma zaczęła działać w oparciu o konkretny, mierzalny i powtarzalny proces sprzedaży.

   • SalesMachine dla MŚP

    SalesMachine to program, który w szczególny sposób dedykowany jest właścicielom małych firm, chcącym pokonać bariery wzrostu i wejść na kolejny poziom przychodów i zyskowności.
    Składają się na niego trzy filary, które czynią go kompletnym i praktycznie aplikowalnym.

   Metodyka sprzedaży SalesMachine zmienia sposób w jaki myślisz o sprzedaży. Przestajesz "zabiegać" i sprzedawać, zaczynasz rozumieć klientów i pomagać. Niczego nie wciskasz, nie zachwalasz, nie oferujesz. Dowiadujesz się co jest dla klienta na prawdę ważne, jaką to stanowi dla niego wartość i proponujesz mu dokładnie to, czego on potrzebuje. Fundamentem podejścia są wartości i emocje, zamiast cech, parametrów, funkcjonalności lub ceny.
   Narzędzia i proces sprzedaży Dzisiejsza sprzedaż B2B powinna być wspierana licznymi narzędziami, które automatyzują czasochłonne czynności. Od budowy i zarządzania bazami w skali, przez koordynacje wielu równoległych sekwencji komunikacji wielu osób w wielu kanałach, aż po precyzyjne mierzenie wskaźników, wyciąganie wniosków i prognozowanie wyników sprzedaży. Wszystko to starannie zaprojektowane, uprocesowione i dopasowane do Twojej firmy i realnych możliwości operacyjnych.
   Precyzyjna komunikacja Udokumentowany i delegowalny framework komunikacyjny. Poznasz dziesiątki technik, taktyk, zasad i dobrych praktyk skutecznej komunikacji. Wypełnimy treścią i przetestujemy razem z Tobą wszystkie elementy procesu. Poprowadzimy Cię sprawdzoną drogą do powtarzalności i skalowalności sprzedaży w Twojej firmie.

   System SalesMachine umożliwia

   • Zbudowanie powtarzalnej i skalowalnej sprzedaży B2B
   • Uniezależnienie sprzedaży od poleceń i szczęścia
   • Delegowanie działań składających się na proces sprzedaży
   • Sprzedawanie drożej, nawet w konkurencyjnych branżach
   • Wejście z ofertą do nowych segmentów klientów
   • Wejście na zagraniczne rynki – sprzedawaj globalnie, działaj lokalnie
   • Policzalność i prognozowanie sprzedaży, oparcie jej na liczbach
   • Prowadzenie sprzedaży zdalnej (inside sales) bez potrzeby fizycznych spotkań
   Nadal się zastanawiasz?
   Dla kogo jest program SalesMachine System?

   Program SalesMachine dedykowany jest właścicielom firm, którzy nadal są aktywnie zaangażowani w działania handlowe. Szczególnie jeśli nowi klienci pochodzą głównie z networkingu i referencji. Jeśli chcesz wejść do nowych segmentów rynku, nie czekać na klientów tylko przejąć inicjatywę i pozyskać dokładnie takich jakich chcesz mieć.  Wypracowany w trakcie programu proces sprzedaży oraz sformalizowane know-how, stanowią też fundament dla działu handlowego i dają możliwość późniejszego delegowania aktywności sprzedażowych.

   W jakich firmach najlepiej sprawdzi się system SalesMachine?

   System SalesMachine zadziała w każdej firmie, gdzie sprzedaż odbywa się między ludźmi, a nie przez wyspecjalizowane platformy handlowe B2B czy e-commerce. Największe rezultaty rozumiane były do tej pory osiągane w firmach usługowych i produkcyjnych.

   Jak długo trwa program?

   W zależności od intensywności sesji realizacja programu może zająć od 3 do 12 miesięcy. To sporo wiedzy i potrzebnej praktyki, które trzeba przyswoić.

   Co to znaczy powtarzalna i skalowalna sprzedaż?

   Oznacza to, że wyniki sprzedażowe zaczną być przewidywalne i możliwe do prognozowania. Docelowe zwielokrotnienie działań pozwoli na systemowe i powtarzalne zwiększanie przychodów. Jeśli będziesz mieć działający proces to zwiększając zasoby (ludzi i budżet) Twoja sprzedaż będzie mogła ciągle rosnąć.

   Kiedy zobaczę efekty z działania programu?

   Efekty zaczynasz odczuwać już w pierwszych tygodniach. Jeśli zaczynasz stosować w praktyce pozyskaną wiedzę, to Twoje umiejętności komunikacyjne rosną natychmiast i każdego dnia widzisz jak poprawia się Twoja skuteczność. Kompleksowe efekty w postaci zorganizowanej sprzedaży zyskujesz wraz z zakończeniem programu. Wiesz i potrafisz wszystko co potrzebujesz, aby pozyskiwać klientów w zorganizowany i powtarzalny sposób.

   Czy to zadziała w firmie B2C?

   Zdecydowana większość technik sprzedaży i komunikacji będzie działać w każdej relacji handlowej. Program obejmuje jednak wdrożenie systemu sprzedaży B2B i uwzględnia adekwatne elementy.

   Jak w praktyce wygląda współpraca i realizowanie programu?

   Rozpisujemy kalendarz sesji w czasie i spotykamy się na video/online (Zoom) aby realizować kolejne etapy programu. Wszystko czego potrzebujesz zostanie omówione, przećwiczone i dopasowane do kontekstu Twojej firmy podczas sesji live. Do dyspozycji otrzymujesz konsultanta, który pracuje z Tobą w sposób dedykowany w oparciu o system SalesMachine.

   Czy moja firma nie jest za mała?

   Najprawdopodobniej – nie. Jeśli Twój jeden klient zostawia u Ciebie rocznie co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych, to zapewne zrobisz świetny użytek z wiedzy, którą otrzymasz w SalesMachine. Program realizowaliśmy z powodzeniem w firmach od 500 tys. złotych rocznego obrotu do ponad 600 milionów.

    10 taktyk sprzedaży B2B, które warto poznać – już teraz. Pobierz bezpłatnego e-booka

    Głęboko wierzę, że dostarczam unikatową wartość swoim klientom. Tylko jak przekonać do tego nowych?

    Przez bardzo długi czas niepotrzebnie trzymałem się z dala od sprzedaży. Myślałem, że “dobry produkt obroni się sam” – tak też było w moim przypadku, ale nie w sposób przewidywalny i powtarzalny. Program SalesMachine wprowadził mnie w świat zorganizowanej i świadomej sprzedaży, a zdobyta wiedza pomogła nie tylko zdobywać nowe kontrakty, ale również świadomie komunikować się z ludźmi zarówno w kontaktach biznesowych jak i prywatnych.

    Grzegorz Piwowarek 4Comprehension, Właściciel

    Efekty gwarantowane*

    Możesz mieć pewność, że poznanie i stosowanie wiedzy nabytej podczas programu, daje konkretne efekty. Oto przykładowe korzyści liczbowe,
    jakie zostały wypracowane w trakcie i po wdrożeniu programu
    Czterokrotne zwiększenie zysku spółki (do poziomu 500 tysięcy) przy wzroście obrotu o 63% w ciągu roku
    Zwiększenie średniej ceny usługi o 55% w ciągu 4 miesięcy (z 4500 zł na 7000 zł)
    Dwukrotne zwiększenie ilości pozyskanych projektów/klientów w ciągu roku
    *podczas konsultacji powiedz, że chcesz porozmawiać z właścicielami firm, które osiągnęły powyższe rezultaty, postaramy się zorganizować rozmowę telefoniczną
    Rozumiemy potrzeby i specyfikę małych firm. Te firmy nam zaufały.

    To program tylko
    dla wybranych

    i wysoce zmotywowanych przedsiębiorców, którzy bardzo chcą wznieść swoją firmę na nowy poziom

    Podobnie jak dobry adwokat, podejmujemy się tylko projektów, w których sukces wierzymy. Pracujemy z przedsiębiorcami, którzy mają potencjał do tego, aby rozwinąć zyskowną firmę (niekoniecznie największą). Naszą misją jest, aby nowoczesne know-how sprzedażowe trafiało do wielu polskich przedsiębiorstw. Nie zawsze mamy możliwość przyjęcia pod opiekę nowej firmy, ale zawsze chętnie poznajemy nowych przedsiębiorców i z przyjemnością porozmawiamy o Twojej firmie i branży. Postaramy się dać bezpłatny feedback do rozwoju Twojej organizacji, nawet jeśli ostatecznie nie podejmiemy współpracy. Sprawdźmy, czy będzie nam po drodze – umów bezpłatną konsultację.

    Wyzwania sprzedaży nie znikną same.
    Podejmij działanie.

    Twoja firma prawdopodobnie nadal nie przynosi takich korzyści, na jakie liczysz. Nawet jeśli masz już handlowców, to wiesz, że mogą działać skuteczniej. Mijają miesiące i lata utraconego potencjału Twojej firmy. Konkurencja nie śpi i wdraża coraz lepsze rozwiązania. Koszty rosną szybko i łatwo, a przychody z wielkim trudem. Doskonale rozumiemy wyzwania, z którymi zmagasz się każdego dnia.

    Wierzymy, że brak dobrze zorganizowanej sprzedaży to główna bariera wzrostu firm. Dopiero stabilne i powtarzalne pozyskiwanie nowych klientów, pozwala myśleć spokojnie o przyszłości i rozwoju organizacji. Sprawdź, czy będziemy w stanie Ci pomóc – porozmawiajmy bez zobowiązań.

     10 taktyk sprzedaży B2B, które warto poznać – już teraz. Pobierz bezpłatnego e-booka
     TechMine – doradztwo
     w sprzedaży B2B i rozwoju firm
     © 2011-2023 TechMine - doradztwo w sprzedaży B2B i rozwoju firm