fbpx

Doradztwo biznesowe dla firm

doradztwo biznesowe dla firm

Doradztwo biznesowe dla firm MŚP

Grupa Doradcza TechMine powstała z myślą o właścicielach mikro, małych i średnich firm. Doskonale znamy specyfikę, bolączki i wyzwania przed jakimi stoją przedsiębiorcy. Sami prowadzimy firmy i wiemy jak trudno czasem zatrzymać się, nabrać oddechu i zastanowić czy nasza organizacja zmierza w dobrym kierunku.

Natłok codziennych obowiązków, ciągle nowe wyzwania w obszarze produktów i świadczonych usług, coraz to nowe koszty, konkurencja i niesprzyjające otoczenie urzędnicze sprawiają, że czasami zastanawiamy się "czy jeszcze mnie to cieszy". Z drugiej strony bywa, że czujemy ogromną motywację i chęć do walki ale brakuje nam narzędzi i zastanawiamy się czy można robić rzeczy bardziej efektywnie. Jak zwiększyć produktywność, ograniczyć koszty, sprawniej pozyskiwać nowych klientów.

Doradztwo biznesowe dla przedsiębiorców w modelu abonamentowym

Rozumiejąc potrzeby mikro i małych przedsiebiorców, stworzyliśmy TechMine Business Hub - miejsce w którym:

 • Przedsiębiorcy spotykają się regularnie we własnym gronie aby wymienić się doświadczeniami
 • Zainspirujesz się do ciągłego rozwoju i odkryjesz nowe możliwości wzrostu Twojego biznesu
 • Otrzymasz wsparcie szkoleniowe i doradcze dopasowane do Twoich potrzeb

To wszystko proponujemy w modelu abonamentowym - sprawdź TechMine Business Hub - na zasadzie niewielkich miesięcznych opłat, bez zobowiązań. Doradztwo dla firm, zwłaszcza tych małych nie musi wiązać się z wielkimi kosztami. Zacznij powoli, zrób pierwszy krok, sprawdź czy consulting niesie taką wartość o jaką chodzi i otwórz swoją firmę na kulturę ciągłego rozwoju i doskonalenia!

Doradztwo biznesowe które działa

W TechMine mamy bardzo pragmatyczne podejście do rozwoju biznesu. Wierzymy że wiedza,  narzędzia i rozwiązania, które znajdują zastosowanie w większych przedsiębiorstwach, mogą też po dostosowaniu skutecznie działać w mniejszych organizacjach. Łącząc kompetencje doświadczonych partnerów, dopasowujemy techniki i metodyki do konkretnej firmy, co wprost przekłada się na poprawę wyników i rozwój biznesu. Wiemy, że aby możliwy był rozwój, firma musi wprowadzać zmiany, adaptować strategie, usprawniać zarządzanie i dążyć do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Łącząc różne kompetencje i doświadczenia oraz wdrażając innowacyjne metody i narzędzia, zapewniamy przewagę konkurencyjną.

Doradztwo biznesowe zorientowane na ludzi

Duże wyzwanie a także duże możliwości tkwią w miękkich aspektach związanych z zarządzaniem. Od właściciela i wspólnika począwszy a na pracownikach i partnerach biznesowych skończywszy. Choć czasem trudno na początku to zaakceptować, to nasze doświadczenie wskazuje, że zwykle największe ograniczenia w rozwoju małej firmy tkwią w głowach osób, które mają na nią decydujący wpływ. Dlatego zwykle rozpoczynamy od pracy z właścicielami i najwyższą kadrą zarządzającą w dedykowany zindywidualizowany sposób. Dopiero gdy świadomość ograniczeń i potrzeba zmian zostanie w pełni zaakceptowana, przechodzimy do wdrażania zmian w samej organizacji firmy.

Świadcząc usługi wsparcia biznesowego stawiamy na rozwój procesów i wzrost efektywności, aby zmiany i strategie będące efektem doradztwa, trwale poprawiły zarządzanie oraz doprowadziły do obniżenia kosztów i zwiększały satysfakcję klientów. Decydując się na współpracę z nami, możesz mieć pewność, że będziesz działać z ludźmi doświadczonymi. Praktykami, którzy nie jeden raz doświadczyli rynkowego bata na organizmie własnej firmy, przeprowadzali organizacje przez zmiany, wiedzą jak wygląda dynamika i marnotrawstwa w firmie małej i dużej, potrafią odnajdywać drogę w chaosie dynamicznego wzrostu i budować procesy jakby to były klocki lego. Doradztwo biznesowe dla firmy czasami wymaga zespołu wsparcia w zakresie optymalizacji procesów biznesowych, czasami współpracy firmy oferującej inne usługi dające możliwość ekspansji na rynku. Dlatego operując w ramach Grupy Doradczej TechMine tworzymy sieć współpracy zaufanych i sprawdzonych dostawców rozwiązań biznesowych.

W czym pomagamy?

Doradztwo biznesowe może pomóc Twojej firmie w:

 • Optymalizacji i budowie procesów sprzedaży wychodzącej
 • Ustandaryzowaniu i zoptymalizowaniu obsługi klienta
 • Opracowaniu strategii marketingowej
 • Optymalizacji i zmianie modelu biznesowego
 • Znalezieniu obszaru do uproduktowienia usług
 • Optymalizacji procesów biznesowych
 • Rozwiązywaniu bieżących problemów operacyjnych
 • Usprawnieniu prowadzenia projektów
 • Zwiększeniu produktywności
 • Reorganizacji zarządzania finansami i poprawie cash flow
 • Poprawie komunikacji wewnętrznej
 • Opracowaniu wizji i wytyczeniu strategicznych kierunków

Efekty doradztwa biznesowego

Wiemy, że mali przedsiębiorcy oczekują skuteczności i możliwie szybkiego przełożenia na działalność operacyjną firmy.

Efektem naszych działań są m.in.:

 • Wzrost przychodów
 • Wyższy poziom marży i zysku
 • Lepsze wykorzystanie zasobów (w tym ludzkich)
 • Zbudowanie trwałej przewagi konkurencyjnej
 • Wzrost wartości przedsiębiorstwa
 • Poprawa kultury organizacyjnej
 • Większa efektywność i zaangażowanie

Doradztwo biznesowe dla firmy czasami wymaga zespołu wsparcia w zakresie procesów biznesowych, czasami współpracy firmy oferującej inne usługi dające możliwość powiększenia rynku.

Jak zacząć?

Wystarczy, że - skontaktujesz się z nami - po naszej stronie jest przeprowadzenie właściwego badania potrzeb i ustalenie od jakiego pierwszego kroku możemy rozpocząć współpracę. Niezależnie czy już wiesz na czym konkretnie chcesz się skupić czy dopiero czujesz potrzebę zmian i rozwoju - możesz liczyć na nasze doświadczenie i zrozumienie specyfiki małych organizacji.