Porozmawiajmy o rozwoju Twojej firmy

Zrozumienie rzeczywistych potrzeb i specyfiki Twojej firmy, pozwoli nam sprawdzić, czy będziemy w stanie pomóc.

Łukasz Zjawiński TechMine Founder & Head of Consulting

  Formularz Kontaktowy
  W czym potrzebujesz wsparcia?

  O czym porozmawiamy podczas konsultacji:

  • Jakie są obecnie Twoje największe wyzwania rozwojowe?
  • W jaki sposób prowadzona jest sprzedaż?
  • Kto jest klientem firmy?
  • Jakie cele chcesz zrealizować w kolejnym okresie?
  • Jak wygląda kolejka zamówień i średni cykl sprzedaży?
  • Jakie działania marketingowe są obecnie prowadzone?

  Ufają nam właściciele firm

   SalesMachine to kompleksowy program, który pozwala skutecznie rozpocząć działania sprzedażowe i z czasem uczynić je powtarzalnymi. Skupia się na praktycznych kwestiach, tego co i jak musi się wydarzać, aby realnie pozyskiwać nowych klientów oraz sprzedawać drożej.

   Gorąco polecam każdemu przedsiębiorcy, który ma już świadomość tego, że to właśnie brak dobrej sprzedaży, jest główną barierą wzrostu jego firmy.

   Maciej Wężykowski - RENDART - Właściciel

   Budując mój proces sprzedaży z TechMine, poznałem wiele konkretnych metod, narzędzi i technik komunikacji. Umożliwiło to zmianę sposobu prowadzenia sprzedaży z organicznej i opartej głównie na poleceniach w bardziej zorganizowaną i skuteczniejszą.

   Efektem pobocznym doradztwa było też znaczne zwiększenie średniej wielkości zamówienia oraz wzrost marży. Polecam każdemu kto myśli poważnie o rozwoju własnej firmy.

   Arkadiusz Stolecki - NUEKO Digital - Właściciel

   TechMine jest ciekawą propozycją dla przedsiębiorców ceniących nieformalną atmosferę i kameralność. Daje możliwość rozwoju na własnych warunkach, a wiedzę czerpie się wprost od praktyków.

   Polecam TechMine każdemu właścicielowi firmy, który myśli o rozwoju.

   Wojciech Przybylski - Proper Media - Właściciel

   Przez długi czas niepotrzebnie trzymałem się z dala od sprzedaży. Myślałem, że “dobry produkt obroni się sam” – tak też było w moim przypadku, ale nie w sposób przewidywalny i powtarzalny.

   Program SalesMachine wprowadził mnie w świat zorganizowanej i świadomej sprzedaży, a zdobyta wiedza pomogła nie tylko zdobywać nowe kontrakty, ale również świadomie komunikować się z ludźmi zarówno w kontaktach biznesowych jak i prywatnych.

   Grzegorz Piwowarek - 4Comprehension - Właściciel

   Rozpoczynając nasza współpracę z Łukaszem uważaliśmy się za doświadczonych przedsiębiorców. Nasza wizja szybko jednak uległa zmianie.

   Uświadomiliśmy sobie ogrom braków, złych praktyk oraz ilość pracy jaka jest przed nami do wykonania. Doświadczenie to było niesłychanie przytłaczające. Dzięki wspólnej pracy udało nam się jednak wyznaczyć konkretne cele których realizacja kompletnie zmieniła naszą rzeczywistość.

   Dominik Nowak - Exigeo Sp. z o.o. - Członek Zarządu

   Wiedza, jaką Łukasz się ze mną dzieli, bardzo pozytywnie wpływa na rozwój mojej firmy i przede wszystkim mojego podejścia do biznesu. Ma ogromne doświadczenie w pracy z software housami, co sprawia, że jego perspektywa i sugestie są dla mnie nie do przecenienia.

   Tomasz Strojny - Init Sp.z o.o. - Prezes Zarządu

   Serdecznie polecam TechMine. Doradztwo na najwyższym poziomie. Same konkretne informacje. Nic tylko wdrażać i uwalniać swój potencjał. Łukasz pomaga poukładać myśli i znowu poczuć radość z prowadzenia biznesu.

   Magdalena Wojciechowska - Madlen Flowers - Właściciel