fbpx

O TechMine Consulting

Firma konsultingowa - Grupa Doradcza TechMine - powołana została z myślą o przedsiębiorcach znających meritum swojego biznesu, potrzebujących jednak wsparcia na różnych poziomach i w różnych fazach rozwoju lub reorganizacji. Wdrażając skuteczne rozwiązania technologiczne, organizacyjne, procesowe i zarządcze - zapewniamy przewagę konkurencyjną i umożliwiamy dynamiczny wzrost.

Wierzymy, że innowacje wpływają pozytywnie na rozwój przedsiębiorstw i świata. Już od 2011 roku tworzymy społeczność ludzi zainteresowanych nowoczesną przedsiębiorczością - TechMine Innovation Community. Od tego czasu zorganizowaliśmy kilkadziesiąt wydarzeń, konferencji, szkoleń i warsztatów, w których wzięło udział blisko 3000 uczestników. Wysłuchaliśmy wielu ekspertów, doświadczonych przedsiębiorców, inwestorów i naukowców, którzy dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniami. Wydarzenia były kierowane do młodych firm technologicznych (TechMine Startups), średnich i dużych firm zainteresowanych innowacjami (TechMine Innovations), a także do dużego biznesu (TechMine Business). Podczas wydarzeń mówiliśmy o innowacjach technologicznych, organizacyjnych, procesowych i zarządczych. Cały czas propagujemy wiedzę na temat skutecznego zarządzania, optymalizowania i rozwoju przedsiębiorstw.

Pomagamy w dopracowaniu lub całkowitej zmianie modelu biznesowego, wskazujemy jak właściwie zarządzać finansami, reorganizujemy struktury i zasoby firmy, pomagamy w tworzeniu kanałów sprzedaży, doradzamy w zakresie marketingu i tworzymy strategie marketingowe, wspieramy w tworzeniu i optymalizacji procesów biznesowych oraz struktur firmy w taki sposób, aby generować przyspieszony wzrost wartości przedsiębiorstwa.

Skupiamy doświadczonych przedsiębiorców i praktyków zarządzania, którzy swoją wiedzą, kontaktami i umiejętnościami, mogą w znaczącym stopniu przyspieszyć rozwój Twojej firmy. Prowadząc projekty doradcze i optymalizacyjne, robimy to w sposób pozwalający zachować niezależność i komfort w podejmowaniu decyzji.

Współpracując staramy się opracować proces i metody interakcji dostosowane do indywidualnej sytuacji danej firmy. Jesteśmy elastyczni w stosowanym podejściu i nie ograniczamy się do jednego stylu consultingowego. W ten sposób ludzie z którymi pracujemy mają poczucie, że sami osiągnęli założone cele, a wiedza którą przekazujemy procentuje w czasie.