wydarzenie
Wydarzenia

Zasady wpływu społecznego w sprzedaży B2B – TechMine Coffee

Jakie są zasady wpływu społecznego? Jak subtelnie i etycznie wykorzystywać reguły wpływu społecznego w sprzedaży B2B? Jak tworzyć zachęty do współpracy i sprawiać, że klienci pożądają naszego  produktu lub usługi? Jak świadomie zwiększać skuteczność prowadzonych rozmów handlowych?

Wszyscy funkcjonujemy w oparciu o automatyczne wzorce zachowań. Z jednej strony jest to konieczne abyśmy nie musieli się głęboko zastanawiać nad trywialnymi sprawami. Z drugiej jednak strony możemy wpadać w pułapki, które zastawiają na nas ludzie świadomie odwołujący się do zasad wpływu społecznego. O tym jak wpływać na innych oraz rozpoznać, że inni na nas wpływają  - porozmawiamy na najbliższym spotkaniu TechMine Coffee. Będzie to spora dawka praktycznej wiedzy z zakresu budowania komunikacji perswazyjnej.

TechMine Coffee to cykliczne spotkania przedsiębiorców i menadżerów wysokiego szczebla. W luźnej atmosferze “przy kawie”, rozmawiamy o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Dzielimy się doświadczeniem i nawiązujemy kontakty.

Spotkanie odbędzie się 3 października 2019 roku w Katowicach w godz. 14:00 – 16:00.

Z uwagi na dyskusyjny, klubowy charakter spotkań, ilość miejsc jest ograniczona. Konieczna jest rejestracja z użyciem poniższego formularza.

Zobacz również