wydarzenie
Wydarzenia

Wyzwania zarządzania zespołem w firmie – spotkanie przedsiębiorców

Zarządzanie ludźmi to jedno z głównych wyzwań, jakie stoją przed właścicielami i menadżerami firm. Zwłaszcza w ostatnim czasie oczekiwania pracowników, dostępność talentów na rynku i presja płacowa dają się szczególnie odczuć. Zarządzając zespołami mamy do czynienia z różnymi typami osobowości, różnym poziomem motywacji i umiejętności. Póki co firmy opierają się na ludziach i to jak organizowana jest ich praca, jaką mamy kulturę organizacyjną, jakie środowisko rozwoju tworzymy, ma duży wpływ na sukces organizacji.

Podczas tego spotkania przedsiębiorców będziemy rozmawiać o bieżących wyzwaniach zarządzania ludźmi. Skupimy się na praktycznych przykładach. Poszukamy wspólnych wyzwań i podzielimy się sposobami, jakimi sobie z nimi radzimy. Porozmawiamy o organizacji zespołów, mierzeniu rezultatów, motywowaniu, uprocesawianiu firmy i powiązaniu tego wszystkiego z kulturą organizacji.

Spotkania z cyklu “Coffee” to dyskusyjne spotkania przedsiębiorców i menadżerów C-level. Jest to doskonała okazja do tego, aby w luźnej atmosferze “przy kawie”, porozmawiać o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu firmy. Staramy się łączyć przedsiębiorców, dostarczać wartościową wiedzę i inspirować do ciągłego doskonalenia.

Na najbliższym kawowym spotkaniu przedsiębiorców, porozmawiamy o wyzwaniach zarządzania zespołami, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki małych i średnich firm. Jeśli cenisz sobie wymianę doświadczeń z innymi przedsiębiorcami, którzy na co dzień zmagają się z podobnymi wyzwaniami jak Twoje, zapraszamy do wzięcia udziału w rozmowie.
Spotkanie odbędzie się w czwartek 15 września 2022 r. w godz. 14:00 – 16:00 w Katowicach w Hotelu Vienna House.
Program spotkania:

  • 13:45-14:00 – Rejestracja
  • 14:00-14:15 – Przedstawienie uczestników
  • 14:15-14:30 – Wprowadzenie do dyskusji – Łukasz Zjawiński – Partner Zarządzający, TechMine
  • 14:30-15:30 – Moderowana dyskusja uczestników
  • 15:30-16:00 – Podsumowanie i wnioski
  • 16:00- … – Networking

Aby wziąć udział w spotkaniu, konieczna jest rejestracja z użyciem formularza na tej stronie. Udział jest otwarty i bezpłatny – spotkanie jest dedykowane wyłącznie przedsiębiorcom i managerom C-level. Z uwagi na dyskusyjny charakter spotkania, ilość miejsc jest ograniczona.

Oto kilka relacji i zdjęć z minionych spotkań przedsiębiorców:

Bariery rozwoju małych i średnich firm – czy widzisz je u siebie?

Przewaga konkurencyjna – jak ją zdobyć i utrzymać

Wartość w firmie

--

Patronat medialny:

 

 

 

Zobacz również