wydarzenie
Wydarzenia

Wypoczynek przedsiębiorcy – TechMine Coffee Online

Prowadząc własną firmę przedsiębiorca jest najczęściej zaangażowany na wielu obszarach: strategicznie, operacyjnie, finansowo i "politycznie". Przedsiębiorczość to w dużej mierze także styl życia, realizacja pasji i ambicji osobistych. Pracujemy zwykle pełną parą aby rozwinąć firmę i czasem zapominamy, że jesteśmy tylko ludźmi, a ludzie... potrzebują też odpoczynku. Czy możliwy jest jednak wypoczynek gdy zawsze jest "coś do zrobienia"? Klienci czekają a pracownicy oczekują naszej obecności i wsparcia? Co z wszystkimi zadaniami, które przytłoczą nas po powrocie z urlopu?

Jeśli odnajdujesz swoją sytuację w powyższych pytaniach, to najwyższy czas porozmawiać o tym, jak sprawić aby możliwy był prawdziwy wypoczynek i relaks bez stresu o "losy firmy" pod naszą nieobecność.

Na najbliższym TechMine Coffee porozmawiamy więc o:

  • Psychologicznych aspektach "wypoczynku przedsiębiorcy"
  • Praktycznych narzędziach jakie mogą pomóc w zarządzaniu pod naszą nieobecność
  • Sprawdzonych sposobach na relaks i wypoczynek w pędzącej biznesowej rzeczywistości

TechMine Coffee to cykliczne dyskusyjne spotkania przedsiębiorców i menadżerów wysokiego szczebla(C-level). W luźnej atmosferze “przy kawie”, rozmawiamy o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu.

Spotkanie o wypoczynku przedsiębiorcy odbędzie się 21 lipca 2020 w godz. 15:00 - 17:00 ONLINE w formule videokonferencji.

Z uwagi na dyskusyjny, klubowy charakter spotkań, ilość miejsc jest ograniczona. Konieczna jest rejestracja z użyciem poniższego formularza.

Zobacz również