wydarzenie
Wydarzenia

Wizja rozwoju firmy – jak ją tworzyć i komunikować – spotkanie przedsiębiorców

Czy potrafisz w dwóch zdaniach przekazać wizję rozwoju Twojej firmy? Czy wyznaczone cele i strategia faktycznie przybliżają Twoją organizację do realizacji tego, o czym myślisz? Czy właściwie komunikujesz swoim klientom, pracownikom i partnerom, jaką firmę tworzysz?

Prowadząc firmę, najczęściej nasza uwaga skupiona jest na poziomie celów i taktyk, które przybliżają nas do ich realizacji. Mało kiedy pochylamy się nad strategią, a już bardzo sporadycznie znajdujemy czas aby zwerbalizować wizję jaką mamy w naszych głowach. W małych i średnich firmach, gdzie właściciel jest nadal zaangażowany w działalność operacyjną, posiadanie jasnej wizji i jej umiejętne komunikowanie, pozwala na lepsze zarządzanie. Ludzie będą za Tobą podążać, jeśli będziesz liderem, który komunikuje jasno, dokąd zmierza. Współpracownicy będą wtedy bardziej zmotywowani i zaangażowani do działania, ponieważ wizja firmy stoi ponad strategią i taktyką działania. Jej świadomość i odpowiednia komunikacja jest więc kluczowa dla kierunku rozwoju organizacji. W małych i średnich firmach wizja jest jednoznaczna z jej właścicielem, bo to on ma decydujący wpływ na organizację. Zatem jeśli masz dobrą i klarowną wizję oraz sposób myślenia o rozwoju, i do tego potrafisz to odpowiednio komunikować, będzie to miało decydujący wpływ na przyszły sukces.

Spotkania z cyklu “Coffee” to dyskusyjne spotkania przedsiębiorców i menadżerów C-level. Jest to doskonała okazja do tego, aby w luźnej atmosferze “przy kawie”, porozmawiać o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu firmy. Staramy się łączyć przedsiębiorców, dostarczać wartościową wiedzę i inspirować do ciągłego doskonalenia.

Na najbliższym kawowym spotkaniu przedsiębiorców, porozmawiamy o wizji organizacji i jej komunikowaniu. Jeśli cenisz sobie wymianę doświadczeń z innymi przedsiębiorcami, którzy na co dzień zmagają się z podobnymi wyzwaniami jak Twoje, zapraszamy na do wzięcia udziału w rozmowie.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 18 sierpnia 2022 r. w godz. 14:00 – 16:00 w Katowicach w Hotelu Vienna House.
Program spotkania:
  • 13:45-14:00 – Rejestracja
  • 14:00-14:15 – Przedstawienie uczestników
  • 14:15-14:30 – Wprowadzenie do dyskusji – Łukasz Zjawiński – Partner Zarządzający, TechMine
  • 14:30-15:30 – Moderowana dyskusja uczestników
  • 15:30-16:00 – Podsumowanie i wnioski
  • 16:00- … – Networking

Aby wziąć udział w spotkaniu, konieczna jest rejestracja z użyciem formularza na tej stronie. Udział jest otwarty i bezpłatny – spotkanie jest dedykowane wyłącznie przedsiębiorcom i managerom C-level. Z uwagi na dyskusyjny charakter spotkania, ilość miejsc jest ograniczona.

Oto kilka relacji i zdjęć z minionych spotkań przedsiębiorców:

Bariery rozwoju małych i średnich firm – czy widzisz je u siebie?

Przewaga konkurencyjna – jak ją zdobyć i utrzymać

Wartość w firmie

Zobacz również