wydarzenie
Wydarzenia

Webinar: Turbina wzrostu – moduł 1 – Diagnoza. Najważniejszy trójkąt w firmie.

W warunkach ekstremalnej niepewności, pojawia się poczucie bezsilności. Bo kiedy czujemy, że sprawy wymykają się nam spod kontroli, łatwiej popadamy w marazm. W obliczu skali niepewności jaka pojawia się przed nami, niektórzy będą chcieli przyjąć strategię "na przeczekanie". Trudno jednak nazwać to czekaniem z namysłem, a bliżej temu do biernej postawy obserwatora zmieniającej się rzeczywistość. W czasie niepewności, w obliczu szybko zmieniających się warunków, bywa, że kieruje nami - często uzasadniony - strach. Jednak najczęściej wynika on z braku wiedzy o możliwościach przezwyciężenia impasu oraz z braku narzędzi do realnej zmiany sytuacji.

Łatwo powiedzieć "zmień coś" przedsiębiorco! Jednak większość firm działa od lat w ten sam powtarzalny sposób. Decyzje podejmowane są intuicyjnie i o ile warto intuicję mieć, to dobrze wesprzeć ją konkretnymi narzędziami. Nie ma co wyważać otwartych drzwi, istnieją rozwiązania, które po prostu się sprawdzają. Powiedzmy to sobie powiedzieć wprost: kurs, książka czy webinar mogą być dobrym źródłem inspiracji. Nie można wszystkiego przewidzieć, ale na wiele można się przygotować.

Dobra wiadomość: Istnieją sprawdzone narzędzia, metodyki, dobre praktyki i sposoby, które pomogą w przetrwaniu i rozwoju Twojej firmy.
Jeśli zastanawiasz się w którym kierunku poprowadzić firmę w tych niepewnych czasach, mamy dla Ciebie kilka konkretnych kroków i narzędzi, które mogą pomóc w:

  • Określeniu punktu w którym znajduje się firma
  • Zabezpieczeniu ciągłości działania
  • Wprowadzeniu zmian do obecnego modelu biznesowego
  • Zbudowaniu komunikacji i sprzedaży opartej o rzeczywiste wartości

WEBINAR odbędzie się 15 kwietnia o godz. 19:00 ONLINE

Zobacz również