wydarzenie
Wydarzenia

Wartość Twojej firmy – TechMine Coffee ONLINE

Ile i czy w ogóle Twoja firma jest coś warta? Kiedy ktoś chciałby zapłacić za firmę? Jak musi wyglądać organizacja aby była sprzedawalna? Może to dobry czas aby przejąć konkurencję? Po co budować firmę, jeśli nie na sprzedaż?

Często budujemy firmę latami, wkładamy w nią ogrom pracy, entuzjazmu i wysiłku. Mamy wrażenie, że zbudowaliśmy dużą wartość, często jednak okazuje się, że wartość głównie sentymentalną. O tym na co dobrze byłoby zwrócić uwagę aby nasza firma była "sprzedawalna" albo był sens rozważyć zakup konkurencji - porozmawiamy podczas najbliższego spotkania przedsiębiorców z cyklu TechMine Coffee (online).

Naszym gościem będzie Piotr Rybicki - ekspert z obszaru finansów i corporate governance. Członek rad nadzorczych wielu spółek. Biegły rewident, autor licznych książek z obszaru finansów. Organizator największej konferencji i społeczności członków rad nadzorczych w Polsce.

TechMine Coffee to cykliczne dyskusyjne spotkania przedsiębiorców i menadżerów wysokiego szczebla. W luźnej atmosferze “przy kawie”, rozmawiamy o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Dzielimy się doświadczeniem i nawiązujemy kontakty.

Spotkanie o wartości firmy odbędzie się 14 maja 2020 w godz. 15:00 - 17:00 ONLINE w formule videokonferencji.

Z uwagi na dyskusyjny, klubowy charakter spotkań, ilość miejsc jest ograniczona. Konieczna jest rejestracja z użyciem poniższego formularza.

Zobacz również