wydarzenie
Wydarzenia

Transparentność biznesowa – TechMine Coffee

Poszukując przewagi rynkowej organizacje coraz częściej zaczynają stosować transparentną komunikację do wewnątrz oraz zewnętrznego otoczenia biznesowego organizacji. Pracownicy słusznie oczekują nadawaniu sensu ich funkcjonowania w ramach firmy i działają lepiej, gdy rozumieją swoją rolę w organizacji oraz cele biznesowe o jakie walczą. Dostęp do informacji i budowanie poczucia współodpowiedzialności oraz właściwej kultury organizacyjnej sprzyjają wzrostowi i bardziej wydajnemu zarządzaniu. Podobnie w relacja z zewnętrznymi partnerami i klientami, otwartość może nieść korzyści ale również i ryzyka. O transparentności biznesowej porozmawiamy już na najbliższy "coffee".

TechMine Coffee to cykliczne dyskusyjne spotkania przedsiębiorców i menadżerów wysokiego szczebla(C-level). W luźnej atmosferze “przy kawie”, rozmawiamy o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu.

Najbliższe realne spotkanie odbędzie się w czwartek 24 września w godz. 14:00 - 16:00 w Katowicach.

Aby wziąć udział w spotkaniu konieczna jest rejestracja z użyciem poniższego formularza. Udział jest otwarty i bezpłatny  – obowiązuje limit miejsc.

Zobacz również