wydarzenie
Wydarzenia

Pokonaj bariery wzrostu firmy – spotkanie przedsiębiorców

Prowadzisz firmę od lat i nadal nie działasz w takiej skali na jakiej Ci zależy? Zastanawiasz się co musi się stać aby pokonać "szklany sufit" rozwoju? Widzisz takie obszary firmy, które wymagają poprawy ale nie wiesz jak się nimi zająć? Dobra wiadomość jest taka, że - nie jesteś sam. Wbrew temu co często wydaje się właścicielom firm, ich organizacje nie są aż tak bardzo wyjątkowe i specyficzne. Wyzwania rozwojowe bywają bardzo podobne nawet w firmach z różnych branż.

 

Podczas najbliższego spotkania "Coffee" porozmawiamy w gronie przedsiębiorców o uniwersalnych wyzwaniach rozwojowych oraz kontekście dzisiejszej sytuacji rynkowej, wydarzeń gospodarczych i międzynarodowych.

 

Spotkania z cyklu "Coffee" to dyskusyjne spotkania przedsiębiorców i menadżerów C-level. Jest to doskonała okazja do tego, aby w luźnej atmosferze “przy kawie”, porozmawiać o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Staramy się łączyć przedsiębiorców, dostarczać wartościową wiedzę i inspirować do ciągłego doskonalenia.

 

Jeśli cenisz sobie wymianę doświadczeń z innymi przedsiębiorcami, którzy na co dzień zmagają się z podobnymi wyzwaniami jak Twoje, zapraszamy na najbliższe spotkanie, na którym porozmawiamy o barierach rozwoju małych i średnich organizacji.

 

A czy Ty już wiesz co ogranicza wzrost Twojej firmy? Przyjdź i porozmawiajmy!

 

Spotkanie odbędzie się we wtorek 28 czerwca 2022 r. w godz. 14:00 – 16:00 w Katowicach w Hotelu Vienna House.
Program spotkania:
  • 13:45-14:00 - Rejestracja
  • 14:00-14:15 - Przedstawienie uczestników
  • 14:15-14:30 - Wprowadzenie do dyskusji - Łukasz Zjawiński - Partner Zarządzający, TechMine
  • 14:30-15:30 - Moderowana dyskusja uczestników
  • 15:30-16:00 - Podsumowanie i wnioski
  • 16:00- ... - Networking
Aby wziąć udział w spotkaniu, konieczna jest rejestracja z użyciem poniższego formularza. Udział jest otwarty i bezpłatny – spotkanie jest dedykowane wyłącznie przedsiębiorcom i menagerom C-level. Z uwagi na dyskusyjny charakter spotkania, ilość miejsc jest ograniczona.
Zobacz również