Wydarzenie

Segmentacja rynku B2B – SalesMachine Coffee #2 – ONLINE meetup

Kto jest Twoim klientem? Ile i jakich grup klientów posiadasz? Czym się różnią? Co jest ważne dla każdej z nich? To z pozoru proste pytania, na które często nawet długo działające firmy mają problem precyzyjnie odpowiedzieć. Właściwa segmentacja klientów jest jednym z kluczowych wyzwań w sprzedaży. Dobra segmentacja rynku B2B pomaga w tym aby działania handlowe prowadzone były w możliwie optymalny sposób. Dokładna znajomość odbiorców pozwala projektować precyzyjną komunikację i mówić do klienta jego językiem oraz wartościami, które rozumie i są dla niego ważne.

O segmentacji rynku w kontekście prowadzenia działań handlowych B2B porozmawiamy na SalesMachine Coffee #2. Odbędzie się ono 24 marca w godzinach 15:00 - 17:00 w formule videokonferencji na platformie Zoom.

SalesMachine Coffee to spotkania dyskusyjne, adresowane do przedsiębiorców, menadżerów sprzedaży i doświadczonych handlowców. W kameralnym gronie przy dobrej kawie, dzielimy się doświadczeniami, dobrymi praktykami i technikami i taktykami - dzięki którym możemy lepiej prowadzić nowoczesne działania sprzedażowe i marketingowe.

Dołącz do nas i wznieś swoją sprzedaż na wyższy poziom!

Zapraszamy też na stronę SalesMachine gdzie możesz zapisać się do newslettera i otrzymywać praktyczne, gotowe do natychmiastowego zastosowania techniki i taktyki sprzedaży i marketingu B2B.

 

Zobacz również