wydarzenie
Wydarzenia

NO CODE – zwinne narzędzia wsparcia biznesu – TechMine Coffee

Wyobraź sobie aplikację skrojoną idealnie na miarę potrzeb Twojej firmy, stworzoną niewielkim kosztem i bez udziału specjalistów IT. Obecnie jest to możliwe dzięki podejściu NO CODE czyli globalnemu trendowi wspierania biznesu narzędziami IT bez potrzeby angażowania programistów. Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób NO CODE może wesprzeć działalność operacyjną Twojej organizacji, dołącz do nas podczas nadchodzącego Coffee, gdzie porozmawiamy o możliwościach zastosowania narzędzi wsparcia biznesu w małych i firmach.

Zaproszonym gościem, który podzieli się doświadczeniami z tego jak w swojej firmie wykorzystuje narzędzia internetowe, integruje je i automatyzuje procesy, będzie Mateusz Burczyński, prezes Time4 Digital Sp. z o.o.

TechMine Coffee to cykliczne spotkania przedsiębiorców i menadżerów wysokiego szczebla. W luźnej atmosferze “przy kawie”, rozmawiamy o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Dzielimy się doświadczeniem i nawiązujemy kontakty.

Spotkanie odbędzie się 5 marca 2020 roku w Katowicach w godz. 15:00-17:00.

Z uwagi na dyskusyjny, klubowy charakter spotkań, ilość miejsc jest ograniczona. Konieczna jest rejestracja z użyciem poniższego formularza.

Zobacz również