wydarzenie
Wydarzenia

Myślenie lateralne – TechMine Coffee

TechMine Coffee to cykliczne spotkania przedsiębiorców i menadżerów wysokiego szczebla. W luźnej atmosferze “przy kawie”, rozmawiamy o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Dzielimy się doświadczeniem i nawiązujemy kontakty.

Na najbliższym spotkaniu które odbędzie się 5 września w godz. 14:00 - 16:00 w Katowicach - porozmawiamy o myśleniu lateralnym.

Myślenie lateralne jest umiejętnością, którą można nabyć podobnie jak inne. W czasie gdy konkurencja rynkowa jest ogromna, modele biznesowe dynamicznie się zmieniaja, zachowanie innowacyjności jest nie tylko przydatne ale i konieczne aby utrzymywać się na rynku - umiejętność znajdowania nowych koncepcji, rozwiązań i strategii jest absolutną koniecznością. Podczas spotkania porozmawiamy o tym czym jest myślenie lateralne, czym różni się od myślenia wertykalnego, jakie niesie ono korzyści, dla kogo jest dostępne i jak można używać go w życiu i biznesie.

Tutaj możesz zapoznać się z kilkoma relacjami z minionych spotkań z cyklu coffee:

Delegowanie zadań

Procpecting

Składniki dobrego przywództwa

(R)ewolucje w modelach biznesowych

Spółki i wspólnicy – zwracaj uwagę z kim i na jakich zasadach wchodzisz do biznesu

Organizacja pracy i zespołów zdalnych

Więcej relacji znajdziesz na naszym blogu.

Z uwagi na dyskusyjny, klubowy charakter spotkań, ilość miejsc jest ograniczona. Konieczna jest rejestracja z użyciem poniższego formularza.

Zobacz również