wydarzenie
Wydarzenia

Model decyzyjny w sprzedaży B2B – SalesMachine Coffee

Jak odkryć sposób w jaki firmy podejmują decyzje? Czy zdarzyło Ci się rozmawiać z osobą, która później okazała się niedecyzyjna? Ile i jakie osoby biorą udział we współczesnym procesie zakupowym? Jak "ominąć" osobę niedecyzyjna? Czy jest sens rozmawiać ze "zbieraczami ofert"?

Mówi się, że mamy proces sprzedaży, są dostępne szkolenia sprzedażowe, a handlowcy usiłują sprzedawać produkty i usługi. To co jednak jest ważniejsze od procesu sprzedażowego, to proces zakupowy klienta. Decyzji nie podejmuje jednak "firma", tylko konkretne osoby w organizacji. Odkrycie więc tego co ma wpływ na decyzje zakupową i jak ona przebiega, jest istotnym krokiem w kierunku dobrej komunikacji i ostatecznie finalizacji sprzedaży.

Właśnie o tym jak podejść do odkrywania modelu decyzyjnego, porozmawiamy w gronie praktyków sprzedaży, podczas dyskusyjnego spotkania online z cyklu SalesMachine Coffee.

Spotkanie odbędzie się w formule videokonferencji online w dniu 21 maja 2020 w godz. 15:00 - 17:00

SalesMachine Coffee to spotkania dyskusyjne, adresowane do przedsiębiorców, menadżerów sprzedaży i doświadczonych handlowców. W kameralnym gronie przy dobrej kawie, dzielimy się doświadczeniami, dobrymi praktykami, technikami i taktykami - dzięki którym możemy lepiej prowadzić nowoczesne działania sprzedażowe i marketingowe.

Aby wziąć udział w SalesMachine Coffee - konieczna jest rejestracja z użyciem poniższego formularza.

Zobacz również