wydarzenie
Wydarzenia

Wpływ Covid-19 na modyfikację strategii firmy [TechMine Coffee]

Z opracowania NBP (Szybki monitoring, II kwartał 2020) wynika, że ponad 70% przedsiębiorstw w województwie śląskim odczuło umiarkowanie lub silnie negatywnie wpływ koronawirusa. Tylko 3% badanych firm określiło ten wpływ jako dość pozytywny lub bardzo pozytywny. Jednocześnie wskaźnik bieżącej oceny sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstw obniżył się poniżej swojej długookresowej średniej. Optymizm przedsiębiorców co do pozytywnego kierunku zmian ich sytuacji w przyszłości, obniżył się praktycznie do poziomu z kryzysu lat 2007-2009.

[caption id="attachment_6768" align="aligncenter" width="978"] Źródło: raport NBP "Szybki monitoring" II kwartał 2020[/caption]

Wpływ sytuacji na rynek wydaje się oczywisty, a realne następstwa jeszcze najpewniej przed nami. Dlatego warto już teraz poddać racjonalnej ocenie bieżący model biznesowy (jeśli jeszcze tego nie uczyniliśmy) bo czasu jest coraz mniej i warto głębiej się nad nim pochylić. Właśnie o tym jak koronawirus już zmienił i będzie zmieniał sytuację naszych firm na rynku, porozmawiamy na najbliższym TechMine Coffee (realnie! nie online) już 27 sierpnia w godz. 15:00 - 17:00 w Katowicach.

TechMine Coffee to cykliczne dyskusyjne spotkania przedsiębiorców i menadżerów wysokiego szczebla(C-level). W luźnej atmosferze “przy kawie”, rozmawiamy o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu.

Aby wziąć udział w spotkaniu konieczna jest rejestracja z użyciem poniższego formularza. Udział jest bezpłatny  - obowiązuje limit miejsc.

Zobacz również