Świat VUCA – TechMine Coffee

Czym jest VUCA? To termin wywodzący się ze środowiska wojskowego, którym opisywano szczególną sytuację jaka towarzyszy działaniom wojennym. Określenie to szybko zaadoptowano na grunt biznesu, bo operowanie na polu walki często przypomina działania na grucie biznesu.  Jak więc przygotować się na sytuację niepewności, zmienności, złożoności i niejednoznaczności? Bo to właśnie oznacza akronim VUCA: Volatility (zmienność), Uncertainty (niepewność), Complexity (złożoność), Ambiguity (niejednoznaczność). Jak zarządzać w złożonym ciągle zmieniającym się otoczeniu biznesowym? Jak przygotować naszą organizację do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości? O tym porozmawiamy na najbliższym spotkaniu z cyklu TechMine Coffee. 

TechMine Coffee to cykliczne spotkania przedsiębiorców i menadżerów wysokiego szczebla. W luźnej atmosferze “przy kawie”, rozmawiamy o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Dzielimy się doświadczeniem i nawiązujemy kontakty.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 18 lipca 2019 roku w godz. 14:00 – 16:00 w Katowicach.

Harmonogram  i tematyka spotkań dostępne są na stronie wydarzenia.

Tutaj możesz zapoznać się z kilkoma relacjami z minionych spotkań z cyklu coffee:

Procpecting – znajdowanie klientów B2B

Składniki dobrego przywództwa

(R)ewolucje w modelach biznesowych

Spółki i wspólnicy – zwracaj uwagę z kim i na jakich zasadach wchodzisz do biznesu

Organizacja pracy i zespołów zdalnych

Z uwagi na dyskusyjny, klubowy charakter spotkań, ilość miejsc jest ograniczona.

Zapisz się do Newslettera

Sprzedaż, marketing, zarządzanie – otrzymuj wiedzę o skalowaniu organizacji.

Klikając wyrażasz zgodę na przesyłanie wiadomości od TechMine sp. z o.o. Nikomu nie przekazujemy Twojego maila. Wysyłamy tylko wartościowe informacje.