8 typów marnotrawstwa w każdej firmie – TechMine Coffee

W każdej organizacji wyróżnić możemy takie działania, które niosą wartość z punktu widzenia klienta – jest gotowy za nie płacić – oraz takie które tej wartości nie niosą. Te drugie działania są więc czymś co w idealnym świecie należałoby wyeliminować. Bo skoro klient nie chce za to płacić, to dlaczego mielibysmy ponosić koszty z tym związane. W praktyce jednak dość ciężko wyeliminować całkowicie wszystkie marntorawstwa, a pierwszym krokiem do tego jest zobaczenie, że rzeczywiście mają one miejsce.

Nieależnie czy prowadzisz firmę produkcyjną czy usługową, pewne jest że w toku realizacji procesów, które składają się na cykl dostarczania wartości do klienta – wiele rzeczy można robić bardziej wydajnie, optymalnie, z większą efektywnością. Kluczem do rozpoczęcia rozważań na ten temat, jest poznanie typowych rodzajów marnotrawstwa i próba wychwycenia ich w swojej organizacji. Właśnie o tym porozmawiamy na najbliższym TechMine Coffee, które odbędzie się 22 sierpnia 2019 r. w godz. 14:00 – 16:00 w Katowicach

TechMine Coffee to cykliczne spotkania przedsiębiorców i menadżerów wysokiego szczebla. W luźnej atmosferze “przy kawie”, rozmawiamy o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Dzielimy się doświadczeniem i nawiązujemy kontakty.

Z uwagi na dyskusyjny, klubowy charakter spotkań, ilość miejsc jest ograniczona. Konieczna jest rejestracja z użyciem poniższego formularza.

Zapisz się do Newslettera

Sprzedaż, marketing, zarządzanie – otrzymuj wiedzę o skalowaniu organizacji.

Klikając wyrażasz zgodę na przesyłanie wiadomości od TechMine sp. z o.o. Nikomu nie przekazujemy Twojego maila. Wysyłamy tylko wartościowe informacje.