techmine logo
Bezpłatna Konsultacja

Webinar: Turbina wzrostu – modele biznesowe

W warunkach ekstremalnej niepewności, pojawia się poczucie bezsilności. Bo kiedy czujemy, że sprawy wymykają się nam spod kontroli, łatwiej popadamy w marazm. W obliczu skali niepewności jaka pojawia się przed nami, niektórzy będą chcieli przyjąć strategię “na przeczekanie”. Trudno jednak nazwać to czekaniem z namysłem, a bliżej temu do biernej postawy obserwatora zmieniającej się rzeczywistość. W czasie niepewności, w obliczu szybko zmieniających się warunków, bywa, że kieruje nami – często uzasadniony – strach. Jednak najczęściej wynika on z braku wiedzy o możliwościach przezwyciężenia impasu oraz z braku narzędzi do realnej zmiany sytuacji.

Łatwo powiedzieć “zmień coś” przedsiębiorco! Jednak większość firm działa od lat w ten sam powtarzalny sposób. Decyzje podejmowane są intuicyjnie i o ile warto intuicję mieć, to dobrze wesprzeć ją konkretnymi narzędziami. Nie ma co wyważać otwartych drzwi, istnieją rozwiązania, które po prostu się sprawdzają. Powiedzmy to sobie powiedzieć wprost: kurs, książka czy webinar mogą być dobrym źródłem inspiracji. Nie można wszystkiego przewidzieć, ale na wiele można się przygotować.

Dobra wiadomość: Istnieją sprawdzone narzędzia, metodyki, dobre praktyki i sposoby, które pomogą w przetrwaniu i rozwoju Twojej firmy.
Jeśli zastanawiasz się w którym kierunku poprowadzić firmę w tych niepewnych czasach, mamy dla Ciebie kilka konkretnych kroków i narzędzi, które mogą pomóc w:

  • Określeniu finansowego punktu w którym znajduje się firma
  • Wprowadzeniu zmian do obecnego modelu biznesowego
  • Zbudowaniu komunikacji i sprzedaży opartej o rzeczywiste wartości

Na najbliższym webinarze 22 kwietnia, będziemy mówić o modelach biznesowych. Co się składa na to że Twoja firma działa? Jak wyodrębnić kluczowe obszary modelu biznesowego? Jak wprowadzać zmiany do sposobu funkcjonowania organizacji? Jak testować hipotezy biznesowe w bezpiecznym środowisku?

WEBINAR odbędzie się 22 kwietnia o godz. 19:00 ONLINE

Sprawdź też

Zapisz się do Newslettera

Sprzedaż, marketing, zarządzanie – otrzymuj wiedzę o skalowaniu organizacji.

Klikając wyrażasz zgodę na przesyłanie wiadomości od TechMine sp. z o.o. Nikomu nie przekazujemy Twojego maila. Wysyłamy tylko wartościowe informacje.