fbpx

TechMine partnerem INTARG 2016

Miło nam poinformować, że TechMine został partnerem 9 Międzynarodowych Targów Innowacji Gospodarczych i Naukowych „INTARG 2016”, które odbędą się 14-15 czerwca 2016 roku w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Targi są platformą bezpośredniego kontaktu i spotkań przedstawicieli innowacyjnych przedsiębiorstw, nauki, przemysłu i otoczenia biznesu oraz podmiotów wspomagających i finansujących badania i rozwój.

Wydarzenie ma charakter interdyscyplinarny. Zgromadzi przedstawicieli wielu branż, od ekologii i medycyny po IT z 10 krajów.

Wystawcy mają możliwość zgłoszenia własnych innowacji i wynalazków do konkursu INTARG, w ramach którego zostaną one poddane ocenie jury. Drugiego dnia targów podczas uroczystej gali zamykającej imprezę, zostaną ogłoszone wyniki konkursu, wręczone statuetki, medale i dyplomy.

Targi to też wiele ścieżek konferencyjnych, prezentacji, paneli dyskusyjnych i spotkań biznesowych.  Już dzisiaj zapraszamy do udziału, więcej informacji podamy w kolejnych tygodniach.

Udział uczestników w targach jest bezpłatny. Aby zostać wystawcą i/lub wziąć udział w konkursie z możliwością otrzymania prestiżowego wyróżnienia należy zgłosić się do głównych organizatorów INTARG. Dla organizacji które powołają się na „TechMine” podczas zgłoszenia, organizator przewiduje udzielenie rabatu. Więcej informacji na stronie targów http://www.intarg.haller.pl Udział w targach jako wystawca lub uczestnik konkursu można zgłosić do 20 marca br.