Szkolenia Katowice – dlaczego warto?

Chcesz zwiększyć efektywność w Twojej firmie?

Zastanawiasz się jak poprawić wyniki finansowe i operacyjne?

Potrzebujesz więcej klientów?

Odpowiedzią na powyższe problemy mogą być dedykowane, dopasowane do potrzeb i specyfiki danej organizacji szkolenia dla firm. Projektując szkolenia dbamy o to aby były one efektywne biznesowo, czyli efekty były namacalne i widoczne w późniejszej pracy i praktyce biznesowej osób biorących w nich udział.

Większość naszych szkoleń jesteśmy w stanie przeprowadzić online!

Nasze podejście do działań szkoleniowych wyróżnia maksymalne dopasowanie nie tylko konkretnej firmy ale i jednostki, zespołu i konkretnego pracownika w jej ramach. Mamy możliwość skomponowania prawie dowolnego programu szkoleniowego poruszającego zagadnienia z takiego zakresu szkoleniowego jak:

  • zarządzania zespołem
  • przywództwo
  • techniki sprzedaży
  • marketing
  • motywacja
  • obsługa klienta
  • negocjacje
  • prawo i ochrona konkurencyjna
  • kompetencje menadżerskie
  • i wiele innych

oraz możemy przedstawić ofertę usług na dowolne inne szkolenia miękkie zależne od postawionego celu szkolenia. Możemy rozpocząć od podstaw aż po bardzo zaawansowany program i całe cykle szkoleń. Trenerzy biznesu z którymi współpracujemy mogą także zaproponować szkolenia z twardych aspektów związanych z rozwojem biznesu jak modele biznesowe, finanse, wskaźniki biznesowe(KPI), podejmowanie decyzji czy efektywność osobista.

Elementem wyróżniającym nasze szkolenia biznesowe, jeszcze szczególne dopasowanie do rzeczywistości małych i średnich firm oraz specyfiki pracy w środowisku ograniczonych zasobów. Doskonale znamy potrzeby i bolączki mniejszych organizacji, naszymi trenerami są także przedsiebiorcy oraz menadżerowie praktycy. Sami prowadzimy od lat firmy, dlatego wiemy jak czasem trudno zainwestować w rozwój kompetencji osób w firmie, a z drugiej strony, jak bardzo potrzebny jest ich wzrost w dobie zmieniającego się dynamicznie rynku. Prowadząc szkolenia i warsztaty dostarczamy wartość merytoryczną, praktyczną wiedzę oraz  uczymy nowych umiejętności, uwzględniając specyfikę mniejszych organizacji, które muszą działać bardzo zwinnie i optymalnie, aby skutecznie konkurować rynkowo.

Program szkolenia i jego nazwę, opracowujemy na podstawie przeprowadzonej analizy potrzeb, aby przekazywana wiedza znalazła bezpośrednie zastosowanie. Uwzględniamy konkretne problemy i wyzwania operacyjne z jakimi mierzy się organizacja. Poniżej prezentujemy niektóre szkolenia otwarte w Katowicach, które przeprowadziliśmy w ostatnim czasie – zobacz, że stawiamy na praktykę. Są to tylko przykłady szkoleń a nasze możliwości są znacznie szersze, ponieważ w ich realizacji wspierają nasz starannie wybrani partnerzy, którzy są ekspertami w swoim obszarze wiedzy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i poprowadzimy Cię przez cały proces doboru właściwego szkolenia oraz rozwoju umiejętności pracowników.

Przykładowe szkolenia w Katowicach i na Śląsku:

Jeśli myślisz, że nadszedł już czas aby skorzystać z usług szkoleniowych w Twojej organizacji – skontaktuj się z nami – doradzimy, zaprojektujemy oraz zrealizujemy szkolenia i warsztaty dla pracowników firmy w której zarządzasz. Cena szkolenia uzależniona jest od liczby dni szkoleniowych, przyjętej metodyki pracy oraz ilości osób do przeszkolenia.