Zarządzanie chaosem R&D – perspektywa finansowa – TechMine Coffee

Zastanawiasz się jak duże organizacje produkcyjne pracują nad innowacjami? Jak wydobyć więcej wartości z posiadanych już produktów? Jak używać danych i sztucznej inteligencji aby zwiększać zyski? Jakie wyzwania finansowe stoją za wdrożeniem nowych koncepcji i technologii? Jak sprzedawać koncepcje na innowacyjne technologie, jeszcze zanim jakakolwiek praca zostanie wykonana?

O tych zagadnieniach porozmawiamy z naszym gościem, którym będzie Rafał Sornek – Senior Vice President of R&D w Fortaco Group Oy – z fińskiego koncernu posiadającego 8 fabryk w europie, zatrudniającego ponad 2600 ludzi i będącym partnerem tier 1 dla topowych firm z branży motoryzacyjnej i morskiej.

TechMine Coffee to cykliczne spotkania przedsiębiorców i menadżerów wysokiego szczebla. W luźnej atmosferze “przy kawie”, rozmawiamy o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Dzielimy się doświadczeniem i nawiązujemy kontakty.

Spotkanie odbędzie się 13 lutego 2020 roku w Katowicach w godz. 15:00 – 17:00.

Z uwagi na dyskusyjny, klubowy charakter spotkań, ilość miejsc jest ograniczona. Konieczna jest rejestracja z użyciem poniższego formularza.

 

Zapisz się do Newslettera

Sprzedaż, marketing, zarządzanie – otrzymuj wiedzę o skalowaniu organizacji.

Klikając wyrażasz zgodę na przesyłanie wiadomości od TechMine sp. z o.o. Nikomu nie przekazujemy Twojego maila. Wysyłamy tylko wartościowe informacje.