Psychologiczne aspekty prowadzenia sprzedaży – TechMine Coffee

Czy zdarza się, że czujesz niechęć na myśl o działaniach handlowych? Czy potrafisz sobie radzić z odmową klientów? Czy bywa, że wielokrotnie odkładasz działania sprzedażowe na później?  Czy słysząc obiekcje klientów myślisz negatywnie o własnej firmie czy produktach które oferujesz? 

Proces sprzedaży bywa złożony i wymagający. Na wielu etapach można popełnić błędy i analizując “po fakcie” stwierdzać, że można to było lepiej rozegrać. Działania sprzedażowe mogą powodować stres i frustrację. Można tego jednak uniknąć, gdyż wynikają one najczęściej z braku kontroli nad procesem i działaniu intuicyjnym zamiast systemowym.

Na najbliższym spotkaniu z cyklu TechMine Coffee porozmawiamy o tym jak prowadzić działania handlowe aby zapewniać sobie i klientom komfort psychiczny, jak unikać stresu, być spokojnym i opanowanym w działaniach sprzedażowych.

TechMine Coffee to cykliczne spotkania przedsiębiorców i menadżerów wysokiego szczebla. W luźnej atmosferze “przy kawie”, rozmawiamy o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Dzielimy się  wiedzą i doświadczeniem.

Spotkanie o pschologii sprzedaży odbędzie się 5 grudnia 2019 roku w Katowicach w godz. 14:00 – 16:00.

Z uwagi na dyskusyjny, klubowy charakter spotkań, ilość miejsc jest ograniczona. Konieczna jest rejestracja z użyciem poniższego formularza.

Zapisz się do Newslettera

Sprzedaż, marketing, zarządzanie – otrzymuj wiedzę o skalowaniu organizacji.

Klikając wyrażasz zgodę na przesyłanie wiadomości od TechMine sp. z o.o. Nikomu nie przekazujemy Twojego maila. Wysyłamy tylko wartościowe informacje.