Prowadzenie rozmów handlowych – TechMine Coffee

Rozmowa handlowa to jeden z kluczowych momentów całego procesu sprzedażowego. Co powinno zostać podczas tej rozmowy poruszone? Jakie cele realizować? Jak prowadzić rozmowę? Współcześni klienci wymagają dużo więcej wysiłku, kompetencji i wiedzy.  Mają wysokie oczekiwania, przyglądają się wielu ofertom, edukują się sami, musisz więc być przygotowany i wiedzieć jak rozmawiać o wartościach, które są rzeczywiście ważne dla klienta. O tym wszystkim porozmawiamy na najbliższym spotkaniu z cyklu TechMine Coffee.

TechMine Coffee to cykliczne spotkania przedsiębiorców i menadżerów wysokiego szczebla. W luźnej atmosferze “przy kawie”, rozmawiamy o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Dzielimy się doświadczeniem i nawiązujemy kontakty.

Spotkanie o rozmowach handlowych odbędzie się 21 listopada 2019 roku w Katowicach w godz. 14:00 – 16:00.

Z uwagi na dyskusyjny, klubowy charakter spotkań, ilość miejsc jest ograniczona. Konieczna jest rejestracja z użyciem poniższego formularza.

Zapisz się do Newslettera

Sprzedaż, marketing, zarządzanie – otrzymuj wiedzę o skalowaniu organizacji.

Klikając wyrażasz zgodę na przesyłanie wiadomości od TechMine sp. z o.o. Nikomu nie przekazujemy Twojego maila. Wysyłamy tylko wartościowe informacje.