techmine logo
Bezpłatna Konsultacja

Prospecting – skuteczne znajdowanie klientów B2B [KRAKÓW – TechMine Coffee]

Wielu właścicieli małych i średnich firm ma problem z właściwą segmentacją klientów. Działania sprzedażowe prowadzone są w niezorganizowany sposób, a w organizacji brakuje wiedzy o etapach procesu sprzedażowego. Podczas spotkania porozmawiamy o początkowym etapie pozyskiwania klientów czyli o prospectingu.

Czym jest prospecting? Jest to poszukiwanie osób w organizacji potencjalnego klienta, które mają swoje cele, problemy lub potrzeby, a które mogą być rozwiązane przez posiadany przez nas produkt lub oferowaną usługę. Jest to niezbędne działanie w procesie sprzedażowym, aby możliwe było znajdowanie nowych szans na sprzedaż i zapewnienie firmie odpowiedniego, powtarzalnego sposobu generowania przychodów.

TechMine Coffee to cykliczne spotkania przedsiębiorców MŚP. W luźnej atmosferze “przy kawie” rozmawiamy o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Dzielimy się doświadczeniami, nawiązujemy kontakty i inspirujemy do ciągłego doskonalenia.

Tutaj możesz zapoznać się z kilkoma relacjami z minionych spotkań z cyklu coffee:

Składniki dobrego przywództwa

(R)ewolucje w modelach biznesowych

Spółki i wspólnicy – zwracaj uwagę z kim i na jakich zasadach wchodzisz do biznesu

Organizacja pracy i zespołów zdalnych

Pierwsze spotkanie z cyklu TechMine Coffee w Krakowie, odbędzie się 26 lutego 2019 roku w godzinach 15:00 – 17:00. Aby wziąć udział musisz być przedsiębiorcą i zarejestrować się z użyciem poniższego formularza.

 

Sprawdź też

Zapisz się do Newslettera

Sprzedaż, marketing, zarządzanie – otrzymuj wiedzę o skalowaniu organizacji.

Klikając wyrażasz zgodę na przesyłanie wiadomości od TechMine sp. z o.o. Nikomu nie przekazujemy Twojego maila. Wysyłamy tylko wartościowe informacje.