techmine logo
Bezpłatna Konsultacja

TechMine Coffee – narzędzia efektywnej organizacji pracy

Zastanawiasz się czasem co zrobić najpierw? Masz tyle spraw czekających na załatwienie, że masz poczucie przytłoczenia? Skrzynka pocztowa zapełnia się wiadomościami, które wymagają Twojej reakcji? Na planowanie strategiczne znajdujesz czas w najlepszym przypadku raz do roku? Do tego musisz koordynować pracę innych osób?

O tym jak ogarnąć taki natłok zadań, zwolnić tempo i zawsze mieć czas na rzeczy najważniejsze porozmawiamy na najbliższym TechMine Coffee.

Naszym ekspertem, który podzieli się tym jak zarządza czasem swoim i zespołów opowie Marcin Kądziołka – przedsiębiorca, prezes największego wydawnictwa elektronicznego w Polsce Złote Myśli sp. z o.o. oraz eMentor Sp. z o.o. Pasjonat rozwoju osobistego i biznesowego. Uwielbia budować wydajne organizacje i pomagać ludziom odkrywać ich prawdziwy potencjał. Pomaga przedsiębiorcom automatyzować ich firmy i cieszyć się większą ilością czasu dla rodziny i na swoje pasje. Wierzy w planowanie i cierpliwą systematyczną pracę, która zawsze doprowadza do założonego celu.

Zapraszamy do dyskusji!

 

Sprawdź też

Zapisz się do Newslettera

Sprzedaż, marketing, zarządzanie – otrzymuj wiedzę o skalowaniu organizacji.

Klikając wyrażasz zgodę na przesyłanie wiadomości od TechMine sp. z o.o. Nikomu nie przekazujemy Twojego maila. Wysyłamy tylko wartościowe informacje.