techmine logo
Bezpłatna Konsultacja

Marketing ROI – czy Twój marketing się opłaca? [TechMine Coffee]

Czy pieniądze które wydajesz na marketing pracują optymalnie? Większość małych firm ma problemy z oszacowaniem zwrotu inwestycji w działania marketingowe. Jest to najczęściej spowodowane brakiem jasnej strategii działań marketingowych i co za tym idzie trudnościami w oszacowaniu jej skuteczności. O ile pojedyncze akcje stosunkowo łatwo ocenić, tak długofalowe działania często nie dają satysfakcjonujących odpowiedzi na kluczowe pytanie: „Czy pieniądze wydane na marketing właściwie pracują?”

Podczas kolejnego spotkania z cyklu “Coffee” porozmawiamy na temat sposobów szacowania skuteczności działań marketingowych. Zostaną przestawione:

  • Najskuteczniejsze sposoby szacowania Marketing ROI
  • Elementy strategii marketingowej, które mają bezpośredni wpływ na wzrost Marketing ROI
  • Sposoby zastosowania mierników, aby poprawnie ocenić stan zwrotu inwestycji w działania marketingowe.

Naszym ekspertem, który podzieli się swoimi doświadczeniami będzie Tomasz Sucheta – jeden z najwybitniejszych strategów marketingowych w Europie. Twórca spektakularnych rozwiązań eMarketingu, reklamy i eCommerce dla marek klientów w ponad 30 krajach. Przez 13 lat tworzył strategie w elitarnych agencjach reklamowych (m.in. Isobar, Saatchi&Saatchi, Interactive Solutions EMEA). Pracował w Japonii, USA, Wlk. Brytanii, Krajach Bałtyckich, krajach CEE i południowej Europy. Obecnie jest Partnerem i strategiem marketingowym w Grupie Doradczej TechMine.

Tutaj możesz zapoznać się z kilkoma relacjami z minionych spotkań z cyklu coffee:

Składniki dobrego przywództwa

(R)ewolucje w modelach biznesowych

Spółki i wspólnicy – zwracaj uwagę z kim i na jakich zasadach wchodzisz do biznesu

Organizacja pracy i zespołów zdalnych

Więcej relacji znajdziesz w strefie wiedzy.

TechMine Coffee to cykliczne spotkania przedsiębiorców i menadżerów wysokiego szczebla. W luźnej atmosferze “przy kawie”, rozmawiamy o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Dzielimy się doświadczeniem i nawiązujemy kontakty. Spotkania odbywają się w każdy pierwszy i trzeci czwartek miesiąca w godzinach 14:00 – 16:00.

Harmonogram  i tematyka spotkań dostępne są na stronie wydarzenia.

Z uwagi na dyskusyjny, klubowy charakter spotkań, ilość miejsc jest ograniczona.

 

Sprawdź też

Zapisz się do Newslettera

Sprzedaż, marketing, zarządzanie – otrzymuj wiedzę o skalowaniu organizacji.

Klikając wyrażasz zgodę na przesyłanie wiadomości od TechMine sp. z o.o. Nikomu nie przekazujemy Twojego maila. Wysyłamy tylko wartościowe informacje.