Marcin Kądziołka

Marcin Kądziołka jest przedsiębiorcą, pasjonatem internetu i nowych technologii. Swoją pierwszą firmę otworzył w 2000 roku, będąc jeszcze na studiach. Jest współtwórcą, współwłaścicielem i prezesem Złotych Myśli – największego wydawnictwa elektronicznego w Polsce, skupiające się na tematyce rozwoju osobistego, osiąganiu sukcesu i przedsiębiorczości.

Uwielbia budować organizacje i pomagać ludziom odkrywać ich prawdziwy potencjał. Poza biznesem interesuje się rozwojem osobistym oraz psychologią. Aby zachować kondycję systematycznie biega i pływa. Przebiegł Silesia półmaraton oraz Cracovia Maraton 2014.

Wierzy w planowanie i cierpliwą, systematyczną pracę, która zawsze doprowadza do założonego celu. Jego życiowe motto to słowa Winstona Churchilla „nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj”.


Grzegorz Skiera

Grzegorz Skiera jest ekspertem w e-marketingu. Jest założycielem i prezesem firmy Silence – marketing w Internecie – realizującej złożone kampanie reklamowe online. Marketingiem internetowym zajmuje się od 2004 roku. Szkoli, trenuje i chętnie dzieli się bogatym praktycznym doświadczeniem w pozyskiwaniu klientów w sieci. Jego wykłady i prezentacje online przyciągają wielotysięczną publikę.

Budując firmę stawia na łączenie różnych osobowości i kompetencji, a wspólną pasją zespołu jest marketing internetowy. Wymaga on dzisiaj aby badać, dociekać, tworzyć nowe strategie i ciągle testować ich efektywność. Dynamika zmian świata SEO/SEM, kanałów Social Media wymusza nowe podejścia i częste zaskakiwanie klientów oraz odbiorców nowych kreacji i rozwiązań promocyjnych.

 


marcin góral direct channelMarcin Góral – od 2010 roku zarządza agencją Direct Channel, której specjalizacją jest obsługa kampanii direct mail
i kids marketing. Wcześniej, od roku 1995 zarządzał procesami lub projektami z zakresu direct marketingu, w licznych firmach z branży. Przez wszystkie te lata realizował kampanie dla największych firm na świecie, zdobywając jedno z większych doświadczeń w Polsce. Od 2017 roku zarządza również spółką DC Packaging, zajmującą się konfekcją manulaną i dystrybucją.