[WYDARZENIE ODWOŁANE] Z UWAGI NA WPROWADZENIE STANU ZAGROŻENIA EPIDEMILOGICZNEGO ORAZ ZAMKNIĘCIE HOTELU W KTÓRYM ODBYĆ MIAŁO SIĘ WYDARZENIE – WYDARZENIE ZOSTAŁO ODWOŁANE

Konferencja TechMine SalesMachine to wydarzenie poświęcone przedsiębiorczości i rozwojowi sprzedaży w małych i średnich organizacjach. 

Jesteśmy przekonani, że oblicze współczesnej sprzedaży zmienia się bardzo szybko, a wiedza w firmach o tym jak prowadzić działania sprzedażowe w nowoczesny sposób jest ograniczona. Dlatego chcemy dzielić się dobrymi praktykami, zaawansowanym Know-How komunikacyjnym i narzędziami wsparcia z których skorzystać może każda firma. Zależy nam na tym aby działania handlowe prowadzone były w etyczny sposób – oparty o wartości – i odpowiadały na rzeczywiste potrzeby klientów w ich procesach zakupowych, a nie tylko realizowały cele w naszych procesach sprzedażowych.

Podczas konferencji wysłuchamy doświadczonych przedsiębiorców, praktyków sprzedaży i konsultantów. Podzielą się dobrymi praktykami i będą pokazywać, że sprzedaż nie musi być trudna, jeśli prowadzi się ją we właściwy sposób. Będzie to też świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń oraz integracji środowiska przedsiębiorczego na Śląsku.

UWAGA: W związku z koronawirusem, wziąć udział w konferencji będzie można realnie, a także dla zarejestrowanych osób dostępna będzie transmisja online! Samodzielnie zdecydujesz czy spotkasz się z nami realnie czy virutalnie :-)

Dla kogo?

Wydarzenie adresujemy w szczególności do właścicieli firm, zarządzających, menadżerów sprzedaży i doświadczonych handlowców.

Kiedy i gdzie?

31 marca 2020 roku w Katowicach w godz. 16:30 – 20:00

Hotel Vienna House Easy (dawniej Angelo) ul. Sokolska 24, Katowice

Prelegenci:

Wojciech Kaczmarek – CEO w SMSAPI, Managing Partner w Link Mobility Poland

Profil na Linkedin: Wojciech Kaczmarek

Tomasz Wesołowski – CEO w Edward.AI

Profil na Linkedin: Tomasz Wesołowski

Andrzej Koniuk – konsultant, menadżer, autor publikacji z obszaru zarządzania i finansów

Profi na Linkedin: Andrzej Koniuk

Mateusz Burczyński – Prezes Zarządu w Time4 Digital Sp. z o.o.

Profil na Linkedin: Mateusz Burczyński

Łukasz Zjawiński – Partner Zarządzający w Grupie Doradczej TechMine

Profil na Linkedin: Łukasz Zjawiński

Agenda:

16:30 – 17:00 – Networking

17:00 – 17:15 – otwarcie wydarzenia i krótkie podsumowanie dwuletniej działalności TechMine Business Hub – Łukasz Zjawiński – Partner Zarządzający, Grupa Doradcza TechMine

17:15 – 17:30 – wręczenie statuetki dla firmy, która poczyniła w 2019 roku największy rozwój biznesowy

17:30 – 18:00“Jak sprzedając za grosze zarabiać miliony”Wojciech Kaczmarek – CEO w SMSAPI / Dyrektor Zarządzający w Link Mobility Poland

18:00 – 18:40 – Panel dyskusyjny – “Przyszłość sprzedaży B2B – jak AI i automatyzacja zmienią oblicze branży”

Paneliści:

Wojciech Kaczmarek – CEO w SMSAPI / Dyrektor Zarządzający w Link Mobility Poland

Tomasz Wesołowski – CEO at Edward.AI

Łukasz Zjawiński – Partner Zarządzający, Grupa Doradcza TechMine

18:40 – 19:00 – Przerwa kawowa – Networking

19:00 – 19:30“Narzędzia wsparcia i automatyzacji procesu sprzedażowego B2B – case studies”Mateusz Burczyński – Prezes Zarządu, Time4 Digital Sp. z o.o.

19:30 – 20:00“Wyzwania sprzedaży z perspektywy finansów firmy”Andrzej Koniuk – konsultant, ekspert z obszaru zarządzania i finansów przedsiębiorstwa

20:00 – …       – Networking i integracja w hotelowym Jazz Barze