Jak zabezpieczyć się przed konkurencją – TechMine Coffee

Czy Twoją firmę dotknęły już czyny nieuczciwej konkurencji? Zastanawiasz się jak zabezpieczyć organizację przed konkurencją zewnętrzną i wewnętrzną? Jak chronić własność intelektualną? Jak zmniejszać szanse na to, że pracownik odejdzie z kluczowymi klientami lub know how firmy?

Zaproszonym ekspertem będzie dr Przemysław Magaczewski, partner w kancelarii EUROIUS. Posiada ponad 16 lat doświadczenia w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. Ma doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń z zakresu tajemnicy przedsiębiorstwa. Doradzał licznym klientom prowadzącym działalność związaną z e-commerce i IT. Brał udział jako radca prawny w projektach infrastrukturalnych oraz związanych z przekształcaniem, zbywaniem oraz przejmowaniem spółek. Jego specjalizacją jest prawo handlowe oraz prawo konkurencji w tym przeciwdziałanie nieuczciwej konkurencji. Podczas spotkania Przemek podzieli się praktyczną wiedzą i doświadczeniami z obszaru przeciwdziałania nieuczciwej konkurencji, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki działaności małych i średnich organizacji.

TechMine Coffee to cykliczne spotkania przedsiębiorców i menadżerów wysokiego szczebla. W luźnej atmosferze “przy kawie”, rozmawiamy o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Dzielimy się doświadczeniem i nawiązujemy kontakty.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, konieczna jest rejestracja z użyciem poniższego formularza.

Zapisz się do Newslettera

Sprzedaż, marketing, zarządzanie – otrzymuj wiedzę o skalowaniu organizacji.

Klikając wyrażasz zgodę na przesyłanie wiadomości od TechMine sp. z o.o. Nikomu nie przekazujemy Twojego maila. Wysyłamy tylko wartościowe informacje.