TECHMINE BUSINESS HUB

NASZA WIZJA

Wierzymy, że największa wartość i największe sukcesy powstają na styku różnych dziedzin, kompetencji i doświadczeń. Dlatego łączymy przedsiębiorców, dostarczamy wartościową wiedzę i inspirujemy do ciągłego doskonalenia.

WSPÓŁCZESNA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Jest zjawiskiem o złożonej strukturze, jej praktykowanie wymaga interdyscyplinarnej wiedzy, holistycznego podejścia oraz sieci realnych – nie tylko wirtualnych – kontaktów pomiędzy ludźmi i organizacjami.

 
 

PAKIET KORZYŚCI

Hub biznesowy TechMine w innowacyjny modelu dostarcza usługi doradcze, szkoleniowe i marketingowe. W ramach stałego miesięcznego abonamentu, otrzymujesz dostęp do narzędzi, wiedzy i nowych kanałów dotarcia do klientów . Ze wsparciem doradców i sieci kontaktów - Twój biznes rozwija się szybciej.

JEŚLI CHCESZ

• Doskonalić siebie i swoją organizację

• Zwiększyć skalę działalności i zdobyć nowych klientów

• Być na bieżąco z trendami rynkowymi oraz wyznaczać nowe

• Spotykać się regularnie z przedsiębiorczymi ludźmi sukcesu

WARTOŚCIOWI LUDZIE

Na nasze konferencje, spotkania, szkolenia i warsztaty zapraszamy najlepszych ekspertów i najbardziej doświadczonych przedsiębiorców, którzy dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

WIEDZA O INNOWACJACH

Dostarczamy wiedzę o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, organizacyjnych i zarządczych dla firm z różnych branż.

DZIAŁAMY OD 2011 ROKU

W tym czasie zorganizowaliśmy kilkadziesiąt wydarzeń, konferencji, szkoleń i warsztatów w których wzięło udział ponad 2 tysiące uczestników. Naszymi klientami, partnerami oraz uczestnikami wydarzeń są m.in. następujące firmy: IBM, INGServices, ZETO Innovations, Uniwersytet Śląski, Grupa Kotrak, Orange, Future Processing, Fundusz Górnośląski, Miasto Katowice, 3S, Flytronic, Alstom, Famur, Madar, Anshar Studios, Netizens... i jeszcze kilkaset innych.

BĘDĄC W GRUPIE

• Korzystasz z doświadczenia i kontaktów innych uczestników

• Za produkty i usługi płacisz mniej a dostajesz więcej

• Unikasz błędów, które inni już popełnili