fbpx

Prelegenci Grow Fast Case Studies

Aleksander Gruszka - Polfendo
Aleksander Gruszka o sobie: "Od 6 lat współtworzę firmę Polfendo. Ukończyłem GWSH w Katowicach, jestem szczęśliwym mężem i ojcem 2 dzieci. Jako 40 letni manager mogę z przyjemnością powiedzieć, że to co robię zawodowo sprawia mi ogromną radość i nie zabiera całego czasu. Lubię zwiedzać mało znane miejsca, jestem pasjonatem fizyki kwantowej i biologii molekularnej, od lat działam charytatywnie. Moje motto? hmm, "wszystko co duże tworzy się z mniejszego " :)"


 

Mateusz Pycia - absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, laureat nagrody L. Czarneckiego, założyciel GlobKurier.pl, inwestor w GlobBox.net, zwolennik Agile i Lean'a, mówca na EKG, reprezentant na Young G20.


 

Grzegorz Dymek – inwestor i przedsiębiorca. Absolwent kierunku Informatyka, na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Ukończył też studia MBA w Szkole Przedsiębiorczości i Zarzadzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie i Stockholm University School of Business, a także Organizację Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w PWSFTviT w Łodzi. Od początku życia zawodowego związany z branżą̨ informatyczną i telekomunikacyjną - między innymi jako dyrektor Centrum Komputerowego Politechniki Śląskiej, dyrektor ds. technicznych i rozwoju 2Si S.A., prezes zarządu 2Si Software & Serwis sp. z o.o., dyrektor zarządzający Exorigo sp. z o.o., członek zarządu TELE24 sp. z o.o. Obecnie związany z firmą Anshar Studios S.A. zajmującą się̨ produkcją gier wideo. Członek Rady Nadzorczej spółki PiLab S.A.