FRIS – jak myślą i działają ludzie – TechMine Coffee

FRIS to nowa metodologia, która trafnie opisuje i określa naturalny sposób myślenia i działania. Diagnoza stylu FRIS daje wgląd w naturalne predyspozycje badanej osoby, jej strategie radzenia sobie w nowych sytuacjach, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji oraz wskazuje obszary, w których można najlepiej wykorzystać potencjał konkretnego człowieka. FRIS pomaga odkryć mocne strony, a także wspiera proces komunikacji ze współpracownikami i klientami. Pozwala na skuteczne kierowanie oferty do konkretnego Klienta, tak aby klient ją rozumiał i był nią zainteresowany.

Wiedza o tym z kim przychodzi nam się komunikować może być kluczową we wszelkich relacjach biznesowych. Znajomość osobowości, naturalnych predyspozycji i tego co po prostu “działa” na naszego rozmówce, przekłada się wprost na osiągane rezultaty. Podczas spotkania naszym ekspertem będzie Aleksandra Goc – trener umiejętności psychospołecznych, z ponad 11 letnim doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze klienta. Ola wprowadzi nas do metodyki FRIS i podpowie jak praktycznie można wykorzystywać ją w działalności biznesowej – od rekrutacji po sprzedaż i obsługę klienta.

TechMine Coffee to cykliczne spotkania przedsiębiorców i menadżerów wysokiego szczebla. W luźnej atmosferze “przy kawie”, rozmawiamy o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Dzielimy się doświadczeniem i nawiązujemy kontakty.

Spotkanie o FRIS odbędzie się 8 sierpnia 2019 w Katowiacach w godz. 14:00 – 16:00.

Harmonogram  i tematyka spotkań dostępne są na stronie wydarzenia.

Tutaj możesz zapoznać się z kilkoma relacjami z minionych spotkań z cyklu coffee:

Składniki dobrego przywództwa

(R)ewolucje w modelach biznesowych

Spółki i wspólnicy – zwracaj uwagę z kim i na jakich zasadach wchodzisz do biznesu

Organizacja pracy i zespołów zdalnych

Wszystko o PR w MŚP

Z uwagi na dyskusyjny, klubowy charakter spotkań, ilość miejsc jest ograniczona.

Zapisz się do Newslettera

Sprzedaż, marketing, zarządzanie – otrzymuj wiedzę o skalowaniu organizacji.

Klikając wyrażasz zgodę na przesyłanie wiadomości od TechMine sp. z o.o. Nikomu nie przekazujemy Twojego maila. Wysyłamy tylko wartościowe informacje.