techmine logo
Bezpłatna Konsultacja

Transformacja firmy handlowej do ecommerce – TechMine Coffee [KTW]

Prowadzisz firmę handlową działającą w tradycyjnym modelu? Zastanawiasz się jak zacząć sprzedawać swoje produkty online? Jakie będzie to miało konsekwencje dla organizacji? Jakie ryzyka i korzyści się z tym wiążą? O praktycznym podejściu do wchodzenia w ecommerce małych i średnich organizacji, porozmawiamy na TechMine Coffee w Katowicach.  Poruszymy różne aspekty “wejścia w online”, od aspektu ludzkiego związanego z postrzeganiem zmiany przez zespół sprzedażowy, kosztów wejścia w ecommerce, przez segmentację klientów, sposób obsługi offline vs. online, politykę cenową i logistykę, aż do kwestii technicznych i finansowych.

Swoimi doświadczeniami z uruchomienia sprzedaży ecommerce podzieli się Michał Guzik, Właściciel i Prezes firmy CEMASZ Sp. o.o. – która od 10 lat sprzedaje części do maszyn budowlanych. W swoim asortymencie posiadają kilkadziesiąt tysięcy produktów w różnych konfiguracjach i każdego dnia obsługują setki zamówień. Michał w czysto pragmatyczny sposób podpowie z jakimi zagadnieniami przyjdzie się zmierzyć firmie chcącej wejść w ecommerce. Podzieli się doświadczeniami z miękkich aspektów dotyczących zarządzania zespołem handlowym, jak i twardymi kwestiami finansowymi i technologicznymi, które trzeba mieć na uwadze. Będzie to też doskonały feedback przedsiębiorcy dla wszystkich firm świadczących usługi towarzyszące dla ecommerce.

TechMine Coffee to cykliczne spotkania przedsiębiorców i menadżerów wysokiego szczebla. W luźnej atmosferze “przy kawie”, rozmawiamy o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Dzielimy się doświadczeniem i nawiązujemy kontakty. Spotkania w Katowicach odbywają się w każdy pierwszy i trzeci czwartek miesiąca w godzinach 14:00 – 16:00.

Harmonogram  i tematyka spotkań dostępne są na stronie wydarzenia.

Tutaj możesz zapoznać się z kilkoma relacjami z minionych spotkań z cyklu coffee:

Procpecting – znajdowanie klientów B2B

Składniki dobrego przywództwa

(R)ewolucje w modelach biznesowych

Spółki i wspólnicy – zwracaj uwagę z kim i na jakich zasadach wchodzisz do biznesu

Organizacja pracy i zespołów zdalnych

Sprawdź też

Zapisz się do Newslettera

Sprzedaż, marketing, zarządzanie – otrzymuj wiedzę o skalowaniu organizacji.

Klikając wyrażasz zgodę na przesyłanie wiadomości od TechMine sp. z o.o. Nikomu nie przekazujemy Twojego maila. Wysyłamy tylko wartościowe informacje.