Finanse MŚP w czasie kryzysu – ważne liczby – TechMine Coffee ONLINE

Czy wiesz jakie jest rzeczywiste zapotrzebowanie gotówkowe Twojej firmy? Jak wyliczyć “pogotowie kasowe” dla Twojej organizacji? Jaki powinna wyglądać płynność aby zachować ciągłość dostaw? Jak przeprowadzić symulację odpływu klientów/zleceń i opracować finansowe scenariusze negatywnych zdarzeń?

O tych zagadnieniach będziemy rozmawiać ONLINE w gronie przedsiębiorców i menadżerów podczas TechMine Coffee ONLINE. Naszym ekspertem od finansów będzie Andrzej Koniuk – konsultant, ekspert z obszaru zarządzania i finansista. Andrzej w praktyczny sposób przedstawi kluczowe zagadnienia w zarządzaniu finansami małych i średnich organizacji. Będą to kwestie na które powinno się zwracać uwagę i w zwykłych czasach a obecnie powinny szczególnie wybrzmiewać w praktyce MŚP.

TechMine Coffee to cykliczne spotkania przedsiębiorców i menadżerów wysokiego szczebla. W luźnej atmosferze “przy kawie”, rozmawiamy o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Dzielimy się doświadczeniem i nawiązujemy kontakty.

Spotkanie odbędzie się 9 kwietnia w godz. 15:00 – 17:00 na platformie Zoom.

Z uwagi na dyskusyjny, klubowy charakter spotkań, ilość miejsc jest ograniczona. Konieczna jest rejestracja z użyciem poniższego formularza.

Zapisz się do Newslettera

Sprzedaż, marketing, zarządzanie – otrzymuj wiedzę o skalowaniu organizacji.

Klikając wyrażasz zgodę na przesyłanie wiadomości od TechMine sp. z o.o. Nikomu nie przekazujemy Twojego maila. Wysyłamy tylko wartościowe informacje.