fbpx

Segmentacja rynku – TechMine Coffee

Czy potrafisz jasno odpowiedzieć na pytanie kto jest Twoim klientem? A kto Twoim klientem zdecydowanie nie jest? Jeśli zastanawiasz się nad odpowiedziami, to z pewnością dobrze byłoby porozmawiać o segmentacji rynku na którym działa Twoja firma. Jeśli nie wiesz dokładnie do kogo kierujesz swoją ofertę, to prawdopodobnie podejmujesz wiele nieoptymalnych działań sprzedażowych i marketingowych.

Na najbliższym spotkaniu, porozmawiamy w gronie porzedsiebiorców o tym od czego tak naprawdę należałoby (poza wartością) rozpocząć rozmowy na temat budowania sprzedaży, zwłaszcza tej B2B. Procesy sprzedażowe powinny być dostosowane do segmentu klientów, który chcemy adresować działaniami handlowymi.

TechMine Coffee to cykliczne spotkania przedsiębiorców i menadżerów wysokiego szczebla. W luźnej atmosferze “przy kawie”, rozmawiamy o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Dzielimy się doświadczeniem i nawiązujemy kontakty.

Spotkanie odbędzie się 19 września 2019 roku w Katowicach w godz. 14:00 – 16:00.

Z uwagi na dyskusyjny, klubowy charakter spotkań, ilość miejsc jest ograniczona. Konieczna jest rejestracja z użyciem poniższego formularza. Jeśli nie jesteś uczestnikiem TechMine Business Hub, możesz dwukrotnie wziąć udział bezpłatnie.