fbpx

Narzędzia coachingowe w pracy menadżera [szkolenie]

Szkolenie: „Narzędzia coachingowe w pracy menedżera” przybliży Ci metodologię pracy nad zmianą i rozwojem. Poznasz ogólną strategię oddziaływania i konkretne czynności, poprzez które jako menedżer możesz oddziaływać na wartości i motywację, cele i działania pracowników.

Prezentowany warsztat będzie opierać się będzie na pracy własnej uczestników, pod okiem trenera prowadzącego, który jest praktykującym coachem.

Każde narzędzie przetestujesz na sobie, otrzymasz instrukcję jak je wykorzystać w przyszłości oraz potrzebne formularze do dalszej praktyki.

Szkolenie będzie składać się z 4 bloków tematycznych:

  1. Tworzenie wizji i wyznaczanie celów
  2. Praca z motywacją i wartościami
  3. Twórcze myślenie
  4. Przełamywanie impasu.

Trudno samemu pracować lub wspierać pracowników jeśli nie ma się wyraźnego celu. Dlatego jednym z istotniejszych elementów pracy każdego menedżera jest obranie celu i działań oraz stworzenie wizji (rozwoju, życia, biznesu). W tej części poznasz narzędzia ułatwiające wizualizację dążeń. Wypracowany cel będzie przedmiotem dalszej pracy warsztatowej, jak również biznesowej.

Praca z motywacją i wartościami ma istotny wpływ na rozwój pracownika i menedżera jak również na jakość współpracy. Diagnozowanie motywacji to nic innego jak identyfikacja czynników i stanów, które pobudzają do działania, a także tych które wpływają zniechęcająco. Prezentowane narzędzia będą odnosić się do potrzeb osobistych oraz specyfiki działań biznesowych.

Nieszablonowe podejście w pracy nad własnym rozwojem nie musi oznaczać rewolucji. Może to być ewolucja z wykorzystaniem innowacyjnych środków (lub narzędzi). Niezbędna jest do tego otwartość i kreatywność. Istotne jest aby rozwiązanie było adekwatne do problemu, nad którym pracujesz (lub który pomagasz rozwiązać swojemu pracownikowi). Twórcze myślenie powinno towarzyszyć przez cały warsztat od momentu wyznaczania celów i tworzenia strategii, a także w chwili generowania doraźnych rozwiązań dla zaistniałych okoliczności.

Impas w pracy menedżera nie jest niczym dziwnym. Może być nagły i chwilowy, tak samo jak kumulujący się prowadzący do kryzysu. Impas warto przeanalizować i zaplanować rozwiązania.

Uczestnik szkolenia będzie uczestniczył w swoim procesie coachingowym, aby na własnej skórze poznać siłę prezentowanych narzędzi. Wybrane narzędzia uporządkowane są według kryteriów ich zastosowania i odnoszą się do najistotniejszych aspektów pracy menedżera.

Dlaczego warto skorzystać z tego warsztatu?

  • Zdobędziesz bardzo wartościowe kompetencje, które możesz wykorzystać w bieżącej pracy.
  • Usystematyzowanie wiedzy i umiejętności wykorzystania elementów coachingu w pracy menedżera.
  • Przekonanie czy tego typu model pracy jest dla mnie.
  • Wsparcie poszkoleniowe przez 30 dni

 

Trenerem prowadzącym warsztat będzie:

maciej kozubikMaciej Kozubik – dyplomowany coach, trener biznesu, ekonomista. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży – w branży finansowej, reklamowej i FMCG. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach (dzisiaj Uniwersytet Ekonomiczny) i WSB w Poznaniu. Ukończył międzynarodowe kursy: CoachWise Essentials Program i Team Coach (ICF Continuing Coach Education). Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu praktycznej przedsiębiorczości i przywództwa, sprzedaży i rozwoju osobistego. Na co dzień współpracuję z osobami, którym zależy na zwiększaniu własnej efektywności. Coachingowo pracował ze sportowcami, wyższą kadrą zarządzającą, handlowcami, pracownikami sektora bankowego i ludźmi biznesu.

 

Szkolenie odbędzie się 27 lutego 2019 w godz. 9:00 – 16:00 w Katowicach.

Koszt udziału: 499 zł netto za osobę

Dla drugiej i kolejnych osób z jednej firmy 10% rabatu.

Każdy uczestnik otrzymuje CERTYFIKAT uczestnictwa.

BEZPŁATNIE dla uczestników TECHMINE BUSINESS HUB

 

REJESTRACJA