fbpx

Taktyki generowania leadów B2B w MŚP – TechMine Coffee

Sprzedaż w każdej firmie opiera się na ciągłym dopływie nowych potencjalnych klientów, którym oferować możemy produkty czy usługi. Aby sprzedaż mogła działać w powtarzalny przewidywalny sposób, konieczne jest ciągłe, aktywne pozyskiwanie nowych szans sprzedażowych. Lead to jeszcze nie prospect (przeczytaj naszą relację ze spotkania o prospectingu) i potrzebujesz ich albo bardzo dużo, albo bardzo wysokiej jakości.  Jak pozyskiwać leady handlowe B2B aby było to kosztowo optymalne i dostępne dla małych i średnich organizacji? O praktycznym podejściu, technikach i sposobach na nowe szanse sprzedażowe B2B porozmawiamy na TechMine Coffee.

Spotkanie odbędzie się 18 kwietnia 2019 w godz. 14:00 – 16:00 w Katowicach.

TechMine Coffee to cykliczne spotkania przedsiębiorców i menadżerów wysokiego szczebla. W luźnej atmosferze “przy kawie”, rozmawiamy o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Dzielimy się doświadczeniem i nawiązujemy kontakty. Spotkania w Katowicach odbywają się w każdy pierwszy i trzeci czwartek miesiąca w godzinach 14:00 – 16:00.

Harmonogram  i tematyka spotkań dostępne są na stronie wydarzenia.

Tutaj możesz zapoznać się z kilkoma relacjami z minionych spotkań z cyklu coffee:

Procpecting – znajdowanie klientów B2B

Składniki dobrego przywództwa

(R)ewolucje w modelach biznesowych

Spółki i wspólnicy – zwracaj uwagę z kim i na jakich zasadach wchodzisz do biznesu

Organizacja pracy i zespołów zdalnych

Więcej relacji znajdziesz na naszym blogu.

Z uwagi na dyskusyjny, klubowy charakter spotkań, ilość miejsc jest ograniczona. Konieczna jest rejestracja z użyciem poniższego formularza. Jeśli nie jesteś uczestnikiem TechMine Business Hub, możesz dwukrotnie wziąć udział bezpłatnie.