Zarządzanie zmianą – TechMine Coffee [online]

Zarządzanie zmianą

Co ma ze sobą wspólnego IKEA, APPLE i GOOGLE? A co KODAK i NOKIA? Jak przygotować się na zmieniającą się rzeczywistość, jak przeprowadzić zespół przez proces zmiany? Po czym poznać, że jesteśmy na dobrej drodze we wdrażaniu zmiany, a kiedy potrzebujemy wsparcia?

Mówi się że jedyną pewną w biznesie jest zmiana. Mimo, że zwykle jesteśmy tego świadomi to nawet doświadczeni menadżerowie i właściciele firm miewają opór, przed naruszeniem status quo w organizacji. Z jednej strony chcemy zmiany, z drugiej obawiamy się jej. Wiemy że jest konieczna ale odwlekamy ją w czasie.

Właśnie o psychologicznych i organizacyjnych aspektach związanych z wdrażaniem zmian, porozmawiamy podczas najbliższego spotkania online z cyklu TechMine Coffee.

Naszym zaproszonym ekspertem będzie Andrzej Stawski – konsultant i ekspert zarządzania procesami w organizacjach. W swojej międzynarodowej praktyce, wdraża programy zwiększające efektywność, doskonalące procesy oraz umożliwiające zrównoważony rozwój i optymalne wykorzystanie zasobów.

TechMine Coffee to cykliczne dyskusyjne spotkania przedsiębiorców i menadżerów wysokiego szczebla(C-level). W luźnej atmosferze “przy kawie”, rozmawiamy o kwestiach istotnych w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Dzielimy się doświadczeniem i nawiązujemy kontakty.

Spotkanie o wartości firmy odbędzie się 18 czerwca 2020 w godz. 15:00 – 17:00 ONLINE w formule videokonferencji.

Z uwagi na dyskusyjny, klubowy charakter spotkań, ilość miejsc jest ograniczona. Konieczna jest rejestracja z użyciem poniższego formularza.

Zapisz się do Newslettera

Sprzedaż, marketing, zarządzanie – otrzymuj wiedzę o skalowaniu organizacji.

Klikając wyrażasz zgodę na przesyłanie wiadomości od TechMine sp. z o.o. Nikomu nie przekazujemy Twojego maila. Wysyłamy tylko wartościowe informacje.