TechMine Business Conference – biznes, innowacje, zarządzanie – w poszukiwaniu wartości organizacji.

techmine business conference

Podczas wydarzenia prelegenci poruszą praktyczne aspekty tego, jak sprawiać aby serce organizacji było zdrowe i na właściwym miejscu a klienci płacili tylko za rzeczywistą wartość. W dynamicznych wystąpieniach będziemy rozmawiać o sposobach na wdrażanie usprawnień, skutecznych metodykach zarządczych i realnych rezultatach jakie przynoszą. Mówcy podzielą się doświadczeniami ze swoich organizacji oraz przedstawią jak procesowe zarządzanie organizacjami przekłada się na zmianę kultury organizacji i zaangażowania pracowników.

16:00 – 16:30 – rejestacja i networking

16:30 18:45 – wystąpienia prelegentów

„Ile warta jest wartość.” – Mariusz Szymocha – Partner w Eksperckiej Grupie Doradczej TechMine – czyli o tym jak zarządzać optymalizacjami by nasz wysiłek miał sens z biznesowego punktu widzenia.

” Zaawansowana analityka w optymalizacji procesów biznesowych na przykładzie branży kolejowej.” – Magdalena Pawłowska – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w ZETO Katowice sp. z o.o. – case study z wdrożenia oprogramowania usprawniającego logistykę kolejową.

„Zła wiadomość: raczej nie uda się wam zbudować wartościowej marki.” – Tomasz Sucheta , Sucheta & Partners MA – prawdą jest, że budowa wartości marki zapewnia odporność na wahania rynku, zwielokrotnia wartość firmy, powoduje żelazny wzrost zysków przez wiele lat. Jednak raczej się wam to nie uda. Macie mikroskopijne szanse. Podczas wystąpienia wyjaśnię dlaczego tak już jest.

„Jak względy bezpieczeństwa inspirują do optymalizacji funkcjonowania lotnisk.” – Łukasz Suchecki – Prezes Zarządu w Commercial Consulting sp. z o.o. – czyli o usprawnianiu logistyki portów lotniczych, przepływu pasażerów, ruchu pojazdów i używaniu do tego najlepszych światowych praktyk i technik zarządzania.

18:45 – 19:30 – panel dyskusyjny z udziałem prelegentów. Prowadzący: Łukasz Zjawiński (TechMine)

19:30+ – część nieformalna w hotelowym „Jazz Barze”

Magdalena Pawłowska
 

Magadalena Pawłowska – Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w ZETO Katowice sp. z o.o. – W branży IT & Telco od 2007 roku. Od początku związana z obszarem marketingu i produktu. Budowała i realizowała strategie dla marek i rozwiązań ICT. W ZETO Katowice od 2014 roku odpowiada za marketing, sprzedaż i rozwój produktów wykorzystujących zaawansowaną analitykę, Big Data i technologie mobilne. Absolwentka Wydziału Ekonomii Akademii Ekonomicznej w Katowicach.


Tomasz Sucheta

Tomasz Sucheta – uważany za jednego z najwybitniejszych strategów marketingowych w Europie, bardzo rzadko występujący na spotkaniach otwartych. Od roku prowadzi własną agencję Sucheta & Partners tworząc marketing i reklamę tylko dla wybranych klientów. Jest twórcą spektakularnych sukcesów marketingowych i marketingowych w ponad 20 krajach. Przez 13 lat tworzył strategie w elitarnych agencjach reklamowych (m.in. Isobar, Saatchi&Saatchi, Interactive Solutions EMEA). Pracował w Japonii, USA, Wlk. Brytanii, Krajach Bałtyckich, krajach CEE i południowej Europy. Jego specjalnością jest marketing zintegrowany i eCommerce. W Polsce najczęściej kojarzony z marketingiem dla Lidl. Autor globalnych – dla ponad 30 krajów – rozwiązań marketingu i eCommerce. Był głównym strategiem marketingowym i reklamowym na Europę, Rosję, Bliski Wschód i Afrykę takich marek jak: Lidl, Blend-A-Med, Olay, Oral B, Shamtu, Pampers, Old Spice, Ariel, Vicks, 3DWhite, Teva, Microsoft, Konica Minolta. W Polsce budował strategie marketingowe dla: Lidl, Toyota, Credit Agricole, PKO BP, Credit Suisse, BZ WBK, Olympus, Żywiec, Olay, Pampers, Always, Vicks, Teva, Onet.pl, Wirtualna Polska, ITI, T-Mobile, Sony, Hawlett-Packard, Lexmark, Phillip Morris, Pilsner Urquel, Rockwool.


Łukasz Suchecki

Łukasz Suchecki – Prezes Zarządu w Commercial Consulting Sp. z o.o. – ekspert z obszaru bezpieczeństwa portów lotniczych, zarządzania i metodyk lean management. Operacyjnie wdraża innowacyjne modele funkcjonowania bezpieczeństwa lotniskowego w oparciu o krajowe i międzynarodowe przepisy lotnicze. Zajmował stanowiska kierownicze w PLL LOT S.A., LOT Aircraft Maintenace sp. z o.o., Linetech, sp. z o.o., Security SKA. Wspierał działania Dowództwa Rodzaju Sił Zbrojnych RP przy realizacji ćwiczeń wojskowych RENEGADE/KAPER i RENEGADE/SAREX. Uczestnik i prelegent konferencji dot. bezpieczeństwa i zaawansowanych technologii.


Mariusz Szymocha

Mariusz Szymocha – Partner w Eksperckiej Grupie Doradczej TechMine – pasjonat optymalizacji procesów biznesowych i życiowych. Propagator i praktyk LEAN MANAGEMENT i KAIZEN czyli metod, które sprawiają, że wszystko co trudne i skomplikowane staje się proste i przyjemne. W kilkunastoletniej przygodzie z optymalizacją realizował projekty w branżach przemysłowych i usługowych od Doniecka po Kalifornię. W swojej pracy stawia na człowieka jako kluczowy element w rozwoju organizacji, postępu i dobrych zmian. Realizując projekty Lean Management współpracował z takimi firmami jak: Arcelor Mittal, Bombardier, Dobrowolscy, GE, Metinvest, Nitrochem, Polfa Warszawa, TRW, BGŻ S.A, BGŻ Optima, Credit Agricole, Deutsche Bank, Europ Assistance, Procter & Gamble, Raiffeisen Bank Polska, DB Schenker, MAERSK Line, Neuca.

TechMine Business Conference – „W poszukiwaniu wartości organizacji.” odbędzie się w dniu 10 grudnia 2015 r. w Katowicach w Hotelu Angelo przy ul. Sokolskiej 24.

Konferencja odbędzie się w godzinach 16:30 – 19:30.

Prezentacje z konferencji dostępne są tutaj.