Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy potrzebują nie tylko finansowego, ale także strategicznego i operacyjnego wsparcia w rozwoju biznesu. Chętnie angażujemy się w rozwój firm o wysokim potencjale wzrostu ze szczególnym uwzględnieniem firm z obszaru innowacyjnych technologii. Interesują nas także przedsięwzięcia z innych branż, dla których technologia i innowacyjność może zapewnić szybszy wzrost. TechMine powstał z myślą o przedsiębiorcach, którzy doskonale znają się na meritum swojego biznesu, potrzebują jednak wsparcia na różnych poziomach i w różnych fazach rozwoju lub reorganizacji firmy. Najbardziej interesują nas przedsięwzięcia znajdujące się w fazie intensywnego wzrostu. Pomagamy w dopracowaniu lub całkowitej zmianie modelu biznesowego, wskazujemy jak właściwie zarządzać przepływami finansowymi, reorganizujemy struktury i zasoby firmy, pomagamy w tworzeniu kanałów sprzedaży, doradzamy w zakresie marketingu i PR, wspieramy w tworzeniu i optymalizacji procesów biznesowych oraz struktur firmy w taki sposób, aby generować przyspieszony wzrost wartości przedsiębiorstwa.

Skupiamy doświadczonych przedsiębiorców, konsultantów i inwestorów, którzy swoją wiedzą, kontaktami i środkami finansowymi, mogą w znaczącym stopniu przyspieszyć rozwój Twojej firmy. Współpracujemy z przedsiębiorcami w sposób pozwalający im zachować niezależność, wspomagając ich naszym doświadczeniem podczas podejmowania decyzji. Zależy nam na zwiększaniu innowacyjności i wartości finansowej przedsięwzięć w które angażujemy nasze zasoby.

Wspieramy także firmy kapitałowo. Preferowana skala inwestycji wynosi od 100 – 500 tys. zł. W przypadku projektów wymagających większych inwestycji pozyskujemy kapitał od zaufanych inwestorów współpracujących z TechMine, a na dalszych etapach rozwoju zapewniamy pomoc w pozyskaniu kolejnych rund finansowania.

Dzięki współpracy z wyspecjalizowanymi partnerami, pomagamy także pozyskiwać środki z Unii Europejskiej oraz przygotowujemy i wprowadzamy firmy na NewConnect. Dla firm o globalnym potencjale, zapewniamy także sieć kontaktów międzynarodowych.